Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 01 PAŹDZIERNIKA
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Doktora Kościoła
Św. Remigiusza, biskupa
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Doktora Kościoła
Św. Remigiusza, biskupa
Imieniny obchodzą:
Teresa, Remigiusz, Danuta
 

PKW podała wyniki z 99,78 proc. obwodów głosowania. Brakuje jeszcze ponad 60 protokołów

Data publikacji: 2020-06-29 06:49
Data aktualizacji: 2020-06-29 10:37:00
WIADOMOŚCI
Fot. Michal Dyjuk / FORUM

Na Andrzeja Dudę głosowało 43,67 procent wyborców (8 412 183 głosów), na Rafała Trzaskowskiego 30,34 proc. (5 845 164 głosów), a na Szymona Hołownię – 13,85 proc. (2 667 655 głosów) – poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza na podstawie informacji z 99,78 procent wszystkich komisji wyborczych w kraju. Frekwencja wynosi obecnie 64,4 proc. Do pełnych wyników brakuje ponad 60 protokołów z okręgowych komisji wyborczych.

 

Na Krzysztofa Bosaka głosowało 6,75 proc. wyborców (1 300 923 głosów). Na lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza głosowało 2,37 proc. (457 092 głosów), a na Roberta Biedronia – 2,21 proc. (425 734 głosów).

 

Pozostali kandydaci mają poniżej 0,3 proc głosów.

 

Według sondażu Ipsos, w drugiej turze wyborów 12 lipca zmierzą się obecny prezydent Andrzej Duda i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

 

Źródło: rmf24.pl

TK

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Tomasz
Operacja zarządzania strachem COVID 1984,"Kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą"Josef Gebels.W czasie walki z koronaśwrusem postawiono w całej Polsce maszty telefonii komókowej 5 g ,W ustawie o tzw Tarczy 4.0 jest dużo niebezpiecznych dla wolności obywateli wrzutek .
Koronaświrus
Podczas spotkań wszystkich sztabów wyborczych 99,9% społeczeństwa nie posiadało maseczki, nie zachowywało odległości, ba często się przytulali do kandydata i podawali dłonie bez użycia żelów antybakteryjnych, no i nie było interwencji policji celem wypisania mandatów karnych, więc gdzie jest ta szajbodemia świrusa Sorosa i Gatesa? Nie dajmy się światowemu rządowi masonów tworzących nowe prawo do inwigilacji poprzez 5G i tworzenie chmury z bazą danych w infrastrukturze Microsoftu. W czasie światowej paniki szybko zostały wprowadzone ustawy inwigilacyjne oraz 100 krotnie obniżające normy promieniowania elektromagnetycznego dla nadajników radiowych. Stop wirościemy.
Tomasz
Ironia "Demokracja bez wartości przeradza się w jawny lub .zakamuflowany totalitaryzm"Jan Paweł II.I naszych oczach Demokracja staje się Tyranią.Traktat o państwie Św Tomasza z Akwinu Rządy wielu przechodzą w tyranię.
agrar
Słowa ?Kłamstwo wypowiedziane raz pozostaje kłamstwem, ale kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą? przypisuje się nazistowskiemu propagandyście Josephowi Goebbels owi. Spoleczenstwo jest oglupione przez szkoły, tvpis i tvn. Społeczeństwo ma rodziny, dzieci, rodziców i dziadków o które musi zadbać ciężką codzienna pracą, ma obowiązki stanu. To PiS i PO są winne manipulacji i kłamstwu powielanym miliony razy. Jak mozna głosować na oszustów czy to z PO czy z PiS? Toruń i inne ośrodki też nie są bez winy. Odpowiedzą za blokadę Konfederacji i prawdy. Bóg jest sprawiedliwy.
Ironia
@Tomasz -zgodnie z twoją schorowaną logiką ,to kazda władza fałszuje wybory,Każda
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY