Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 25 MAJA
Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Urban, Magdalena
 

Plan LGBT wobec Polski. Co będzie dalej? [VIDEO]

Data publikacji: 2019-10-01 15:00
Data aktualizacji: 2019-11-05 13:47:00

Środowiska LGBT już nie kryją swoich intencji. Nie chodzi im o żadną tolerancję, ale o promocję homoseksualizmu. Dokąd zmierza Polska? W Przeglądzie Prasy PCh24 TV także o zmianach w Kościele i wizji nowego humanizmu. Zapraszamy!

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Liwa
Przy pokrętnym unikaniu przez "prawicowe"elity rządzące w tematu LBGT i bierności chrześcijan w Polsce ich zwycięstwo jest wkrótce możliwe dla zguby naszych dzieci i wnuków.
Ryś
@ tak tylko\\ Soros to pół biedy. Za tym stoi rząd USA, najważniejszy sojusznik rządu w Warszawie.
Ryś
Nie ma co się dziwić, że "katolicko - patriotyczne" rządy "prawicowej" partii PiS prześladują obrońców Życia i normalności, a pobłażają bolszewii lgbt? Przecież to jest cena jaką władza warszawska musi płacić za anglosaski protektorat. To nie tylko kupowanie wojskowego sprzętu za każda cenę, to również wytyczne rewolucyjne, które pozwalają na tzw. "kompromis aborcyjny" i na obecność wszelkich zboczeńców na ulicach i na uczelniach. Bezkarność sodomitów i wyroki dla obrońców Dekalogu. Pacyfikacja patriotów i dotacje unijne dla marksistów. To wyrosło na etosie TW Bolka, smoleńskich miesiącznicach, amerykańskich obietnicach...
tak tylko
Rzucili wszystkie siły do walki żeby oswoić z tym dzieci tzw. metodą gotowania żaby, bo jeśli to im się uda, one w przyszłości przyjmować to będą jako zupełną normalność,codzienność. Wiedzieli o tym już wieki temu, Hetman Jan Zamoyski prawił: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie". To jest obecnie temat nr 1 na świecie, nie ma ważniejszej rzeczy, w kwestii tej trwa bezwzględna wojna. Są na świecie siły, którym zależy by całkowicie zindoktrynować ludzi, a Polska to jeden z nielicznych bastionów, który się im jeszcze jako tako opiera i nie szczędzą na to pieniędzy, mając świadomość, że dla wielu pieniądz jest dziś bogiem. Taki Soros na przykład, chyba sam szatan go chroni, za pośrednictwem finansowanych przez siebie fundacji robi na świecie czarcią robotę. Alternatywa jest taka, albo wyrwiemy to zło z korzeniami, albo polegniemy pod ich presją, czasu i pola manewru mamy coraz mniej.
Stułbia
Ja wam kochani odpowiem: plan jest taki, że Polska jako część wielkiego planu masonerii ma się ugiąć pod dyktatura lewacka. Odejście od wartości chrześcijańskiej i tradycji to gwarant sukcesu. Lgbt, nachodzcy, aborcja, jak najwcześniejsza tzw. edukacja seksualnato to wszystko służy jednemu sami wiecie czemu.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY