Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 15 LIPCA
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Imieniny obchodzą:
Atanazy, Dawid, Henryk
 

Poseł Winnicki domaga się zakazu propagandy homoseksualnej

Data publikacji: 2019-03-18 17:00
Data aktualizacji: 2019-04-03 14:12:00
WIADOMOŚCI
Fot. wRealu24

Podczas Warszawskiego Protestu Rodziców przed stołecznym ratuszem poseł Robert Winnicki zwrócił uwagę, że homoseksualna indoktrynacja odbywa się nie tylko w szkołach czy poprzez tak zwane parady równości, lecz również – a może przede wszystkim – w mediach masowych, na przykład popularnych filmach.

 

- Szanowni państwo, nie miejmy złudzeń: tęczowi dewianci wyciągają swoje zboczone łapska po polskie dzieci. Musimy to jasno powiedzieć: są, niestety w Polsce ludzie – jest ich całkiem dużo: kilkanaście, może kilkadziesiąt procent – którzy powiedzą 'tak, może tak być' – mówił parlamentarzysta.

 

– Pytacie się państwo, skąd się biorą tacy ludzie. Kto ich tego nauczył, kto im to wpoił? Nie tylko homoparady, nie tylko „tęczowe piątki”, nie tylko karty LGBT, ale spójrzcie na to, co się dzieje w telewizjach, w serialach, również w telewizji publicznej. Co tam jest promowane? Tam jest społeczeństwo oswajane z homopropagandą. Żądajmy żeby to się zmieniło!

 

Lider Ruchu Narodowego opowiedział się za państwowym zakazem „tęczowej” propagandy w przestrzeni publicznej. Zwrócił uwagę, że Polacy powinni odzyskać nie tylko szkoły, lecz również każdą inną instytucję życia publicznego „od tych, którzy mówią – tolerancja, a myślą – indoktrynacja, którzy mówią o miłości, a tak naprawdę myślą o molestowaniu naszych dzieci”.

 

– Mówimy jasno: obudź się Polsko, obudź się, Warszawo! Mówimy jasno: Trzaskowski i Rabiej do dymisji! Walczmy o rodzinę, walczmy o nasze dzieci!

 

 

Źródło: wRealu24

RoM

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Skrzetuski Jan
Niech żyją, jak chcą, na swoją odpowiedzialność, ale propagandy homo - zero!
Andrzej BR
Nieustannie trzeba przypominać o napiętnowaniu Katolików za jakąkolwiek najmniejszą publiczną manifestację swej Wiary. Sztandarowy przykład stosowania Prawa RP wybiórczo i na bazie ideologii a nie Prawdy o człowieku! Im więcej HOMO plugastwa w sferze publicznej tym więcej musimy im stanąć przed oczyma, aż pierzchną tam skąd przyszli, tam gdzie smród i poruta na wieczność!
Michał 65
W jeszcze innym odcinku do szpitala trafiła ciężarna kobieta która okazała się być surogatką. Oczywiście nikt tego nie zgłosił na policję a lekarz ginekolog pod koniec odcinka mówiąc że surogactwo jest zakazane podał wprost rozwiązanie "problemu": "Wystarczy, że jako ojca poda prawdziwego ojca dziecka, po czym zrzeknie się praw do dziecka, a ojciec je prawnie adoptuje i z żoną będą je wychowywać." Znowu wszyscy uśmiechnięci, radośni. Przecież to nic. I to wszystko oswaja widzów z tematami związanymi z LGBT. Podałem przykłady z telewizji publicznej. O tym co się dzieje w stacjach komercyjnych nawet nie wspomnę. Może pan Kurski powinien zareagować?
Michał65
A propos seriali w publicznej telewizji. Dobry miesiąc temu w serialu "Na dobre i na złe" przedstawiono "rodzinkę" której członkami byli: matka, jej mąż, ich córka i jeszcze jeden pan. Córka była bardzo zła na mamę, bo myślała, że matka zdradza swojego męża z obcym facetem który na dodatek z nimi mieszka. Pod koniec odcinka okazało się, że prawda jest inna - pan był "partnerem" jej ojca. Pod koniec odcinka wszystko sobie wyjaśnili i jako szczęśliwa "rodzinka" razem pojechali do domu. Inny przykład: W niedawnym odcinku do szpitala trafił pan w ciężkim, umierającym stanie. Pielęgniarka poprosiła o kontakt do rodziny, to uzyskała nr do syna z którym ojciec jest pokłócony. Gdy syn przybył, ojciec zażądał aby go przeprosił, na co syn odrzekł że nie ma za co przepraszać. Ojciec umarł nie pogodziwszy się z synem który okazał się być homo. Przedstawiono tą scenę tak że widz staje po stronie nieszczęśliwego syna, a nie twardego ojca.
Krysta
Popieram ! Czekam na natychmiastowe działania rządu
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY