Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 19 WRZEŚNIA
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
NMP z La Salette
Imieniny obchodzą:
January, Emilia, Teodor, Konstancja
 

Powierz swoje sprawy Matce Bożej. Uzdrowienie Chorych, módl się za nami!

Data publikacji: 2019-06-05 07:00
Data aktualizacji: 2019-06-11 15:51:00
RELIGIA
PCh24

Matka Boża zyskała w katolickiej tradycji wiele imion i przymiotów. Wśród nich – Uzdrowienie Chorych. W czasach, gdy przeciwnicy Kościoła uderzają w Maryję, pamiętajmy o należnej Jej czci i nieskończonej miłości do człowieka. Polecamy też publikację, dzieki której lepiej zrozumiesz sens ludzkiego cierpienia i dowiesz się, jak skutecznie modlić się o zdrowie.

 

Matka Boża Salus Infirmorum, czyli Uzdrowienie Chorych to niezwykły tytuł, jakim Kościół od XVI wieku czci Maryję. Lekarka wszystkich chorób, Nadzieja chorych i cierpiących ma swoje centralne miejsce kultu w Rzymie, gdzie w kościele św. Marii Magdaleny znajduje się cudami słynący obraz. Maryja ubrana jest na nim w czarną szatę. Kolor ten symbolizuje udrękę, przeciwności losu i doświadczenia związane z chorobą, które trzeba znosić z pokorą i zawierzeniem Panu Bogu.

 

O tym niezwykłym przymiocie Maryi, ale też o sensie ludzkiego cierpienia i o tym jak upraszać łaski, opowiada pięknie wydana książka „Uzdrowienie Chorych. Maryja – Święci – Cuda”. Publikacja zawiera informacje na temat kultu Maryi Uzdrowienia Chorych, liczne życiorysy świętych wspomożycieli w chorobie, modlitwy, które dają ulgę w chorobie, a nawet pomagają wyprosić uzdrowienie.

 

Każda osoba zamawiająca książkę otrzyma specjalną kartę, na której można zapisać swoje podziękowania i prośby do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Odesłane do 10 czerwca 2019 roku karty są przekazywane na ręce ojców kamilianów, opiekujących się kościołem pw. św. Marii Magdaleny w Rzymie. A już 6 lipca 2019 roku, w uroczystość Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, odprawiona zostanie Msza Święta za wszystkich uczestników akcji.

 

Oprócz książki i karty, w przesyłce znajduje się też piękny, poświęcony przez kapłana, perłowy różaniec oraz poświęcony wizerunek Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, przedstawiający słynący cudami obraz z kościoła św. Marii Magdaleny w Rzymie.

 

Dołącz do akcji. Powierz swoje troski Matce Bożej.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Marzena K
Panie Boże dziękuję za udana operacje ale niby wszystko ok bo było ale ja prze swój pośpiech chcialam wrócić do swoich zajęć a przy tym naraziłam się na dźwignię i tym sposobem boje się czy nie mam krwotoku wewnętrznego Boze ratuj od wyrwania od śmierci Boze wierze ze jak się pomodle to Jezus mnie uzdrowiska chron wszystkich w wypadkachh chron od wykrwawienia chron od śmierci Chron dawaj zdrowie pocieszające ludzi bez wyjścia Chron od grzechu od La wszelkiego Od ataków od zla wszelkiego od wypadku od krwotoku od niespodziewanej śmierci od zla wszelkiego od jej matki niewolnictwa od zla wszelkiego od wykrwawienia