Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 12 LIPCA
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
XV Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Brunon, Jan
 

Powstrzymać zabijanie. Państwa Afryki próbują odeprzeć „ideologiczną kolonizację”

Data publikacji: 2020-02-26 20:00
Data aktualizacji: 2020-02-26 21:02:00
WIADOMOŚCI
Fot. Pixabay

Brytyjska sieć Mary Stopes International będąca częścią złowrogiej organizacji Planned Parenthood przeprowadziła w 2018 roku ponad 700 tysięcy tak zwanych aborcji na terenie Nigerii. Zarówno rząd w Abudży, jak i władze kilku innych afrykańskich państw dostrzegają śmiercionośne skutki działalności koncernów zarabiających krocie na zabijaniu dzieci nienarodzonych.

 

 

Powstała w latach 70. minionego stulecia MSI zajmuje się propagowaniem antykoncepcji i tak zwanej aborcji na terenie 37 państw, w tym kilkunastu afrykańskich, broniących się wciąż przed światowym „standardem” zezwalania na bezkarne zabijanie dzieci poczętych bądź przynajmniej znacznie ograniczających ten haniebny proceder.

 

W dużej mierze dzięki działalności obrońców życia rządy krajów Czarnego Lądu coraz wyraźniej dostrzegają mroczne oblicze działalności sieci aborcyjnych. Wskutek m.in. akcji międzynarodowej organizacji CitizenGO, Mary Stopes International została zmuszona do zamknięcia działalności na terenie Kenii. Dwie placówki MSI z uwagi na postawę władz zamknęły swe podwoje w Nigrze, zaś następne w kolejce do podobnych decyzji ustawiły się Tanzania i Uganda, które uważnie przyglądają się aktywności aborcjonistów.

 

Po akcji CitizenGO w Nigerii przeciwko nielegalnym aborcjom (jedna kosztuje 50 dolarów) policja zawiesiła kłódkę na drzwiach ośrodka eugenicznego MSI w Lagosie. Funkcjonariusze zabezpieczyli dokumentację dotyczącą dokonanych „zabiegów” oraz zastrzyków „antykoncepcyjnych” (wczesnoporonnych?) aplikowanych nieletnim.

 

„MSI nie mogłaby zarabiać na aborcji w Afryce gdyby nie jej główny dobroczyńca: rząd Wielkiej Brytanii. Nazwany w BBC ideologicznym kolonizatorem przez znaną nigeryjską aktywistkę pro-life Uju Ekeocha” – pisze na łamach portalu VaticanNews.va Elżbieta Sobolewska-Farbotko z Radia Bobola.

 

W ramach wsparcia przez władze w Londynie programów „pomocowych” dla Afryki płyną tam miliony funtów na kontrolę urodzeń przez antykoncepcję. „Brytyjskie wsparcie nie może dotyczyć działań nielegalnych” – odpowiedział rząd na pytanie o finansowanie zabijania dzieci poczętych w krajach tak zwanych rozwijających się. „To ważna deklaracja Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę, że za pośrednictwem Departamentu Międzynarodowego Rozwoju przekazujemy miliony jednemu z największych dostawców aborcji na świecie” – odparła Philippa Taylor z brytyjskiej organizacji Christian Medical Fellowship.

 

 

Źródło: Vatican News

RoM

 

 

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
L
To Planned Parenthood z przybudówkami powinno zostać jak najszybciej rozwiązane, a pracownicy ukarani. To przecież płatni mordercy!