Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 20 LUTY
Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
Imieniny obchodzą:
Leon, Ludmiła, Ludomir
 

„Prawa reprodukcyjne”, milion imigrantów i ekologizm. W lutym wystartuje program Irlandia 2040

Data publikacji: 2019-01-13 19:00
Data aktualizacji: 2019-01-14 09:02:00
WIADOMOŚCI
fot. YouTube/ stefan molyneux

W Irlandii wejdzie w życie rządowy plan przyjęcia do 2040 r. miliona imigrantów. Taka operacja wymaga całkowitego przeobrażenia zarówno ekonomii jak i struktury społecznej wyspiarskiego kraju. O tym dlaczego jest to ogromne zagrożenie dla irlandzkiej tożsamości mówił kanadyjski filozof, Stefan Molyneux.

 

Nie potrzeba już więcej dowodów by stwierdzić, że Irlandia pod lewicowymi rządami stanęła w awangardzie państw niosących światową rewolucję. Kompromitacja Kościoła, legalizacja homozwiązków i aborcji to tylko początek „wielkiego planu”, którego celem będzie całkowite przeobrażenie starożytnej cywilizacji w „społeczeństwo przyszłości”, zaprojektowane w myśl lewicowych utopii.

 

W lutym wystartuje program Irlandia 2040, którego głównym celem jest przeobrażenie kraju by dostosować go do „nieuniknionego” przyjęcia blisko miliona imigrantów. Dla kraju liczącego prawie 5 mln osób jest to gigantyczna zmiana. Takie przyjęcie wiązać się będzie z zapewnieniem ok. 600 tys, nowych miejsc pracy, wprowadzeniem polityki asymilacyjnej oraz przygotowaniem irlandzkiego społeczeństwa na całkowite przeobrażenie.

 

- Po pierwsze, kto powiedział, ze jest to nieuniknione? - komentuje Stefan Molyneux, kanadyjski filozof prowadzący popularne internetowe podcasty. - Przecież możecie zamknąć granice, tak jak USA. Przecież to nic skomplikowanego. To wybór, tak jak i politycznym wyborem jest przyjęcie tylu imigrantów – dodaje.

 

Następnie wskazuje na głównych inicjatorów przedsięwzięcia jakimi są premier Irlandii Leo Varadkar oraz wicepremier - Frances Fitzgerald. - Varadkar jest gejem, urodzonym w rodzinie hinduskiej i w wielu sprawach zachowuje się na tyle dziwnie, by zastanowić się, czy powierzanie mu przyszłości kraju na najbliższe 25 lat to dobry pomysł – wzkazuje. Następnie przytacza wypowiedzi z przeszłości Fitzgerald, z których wynika sztandarowe myślenie w lewicowych kategoriach, upatrujące wszelkiego zła w przeróżnego rodzaju nierównościach (społecznych, ekonomicznych, płciowych etc).

 

„Do 2040 r, nasz mały ale dynamiczny kraj będzie musiał zmierzyć się z ogromnymi przeobrażeniami w przestrzeni ekonomicznej, społecznej, kulturowej i ekologicznej. Przykładowo, liczba osób powyżej 65 roku życia podwoi się, a połowa stanowisk pracy do 2040 r. przestanie w ogóle istnieć. Dodatkowo będziemy poddani środowiskowym oraz klimatycznym naciskom”- czytamy w oficjalnych zapowiedziach agendy.

 

Te słowa były także przedmiotem rozważań Kanadyjczyka. Stwierdził, że jest to nic innego jak próba całkowitej destrukcji obecnego społeczeństwa w oparciu o ideologię ekologizmu, i politykę „wyrównywania szans”, która przynosi efekty odwrotne do zamierzonych.

 

Molyneux podkreślił, że droga jaką obrała Irlandia w kwestii polityki demograficznej (ograniczanie populacji poprzez wdrażanie legalnej aborcji i pozostałych rozwiązań „kontroli narodzin”, oraz redukowanie ubytków demograficznych za pomocą zapraszania cudzoziemców) jest równią pochyłą prowadzącą do „zniszczenia wspaniałej i szlachetnej cywilizacji” w zaledwie jedno pokolenie.

 

Źródło: youtube.com/Stefan Molyneux / npf.ie
PR

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
kskiba19
starożytnej cywilizacji to było tyle co Anglicy pozwolili zostawić, stąd jest to co jest dzisiaj
Piotr Zajkowski
Tak będzie także w Polsce. I to nie tylko dlatego że pisowcy to oszuści bo kontynuują politykę po platformie. Ważniejszym powodem jest zdrada nas zwykłych katolików. Przestaliśmy się rozmnażać, stosujemy anntykoncepcję ( część katolików stosuje antykoncepcję chemiczną lub mechaniczną, inna część ( mniejsza) stosuje antykoncepcję tzw. naturalną - znacie to kalendarzyki, obserwacje itd). To wszystko prowadzi że nie ma dzieci. Wielką winę przed narodem i Bogiem ma kler, który przestał głosić prawdę w tej kwestii, albo głosi herezje lub nic nie głosi. Wiem że powiedzieć ludziom prawdę to zyskać sobie wroga, ale i tak nie ma od tego alternatywy. Bóg nas osądzi z tego że nie chcieliśmy mieć dzieci. Piotr Zajkowski
zz
Imigracja znaczy islam bo do tej pory nie było to tożsame. To się bedzie dopiero nazywac zaoranie.
krisbac
To jest celowy, perfidny i nawet nieskrywany plan powolnego i neubłaganego wymordowania dotychczas chrześcijańskich narodów. Dzieciobójstwo na masową skalę i zdrada stanu poprzez sprowadzanie wrogów. Cały masoński establishment żądzący współczesnymi państwami powinno traktować się jako władzę okupacyjną.
robespier
Biały człowiek i Tradycja katolicka są na celowniku.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY