Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 27 LUTY
Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Gabriela, Honoria
 

„Propolska koalicja” – nadzieja czy wysiłek idący na marne? W poszukiwaniu odpowiedzi [VIDEO]

Data publikacji: 2019-02-04 03:01
Data aktualizacji: 2019-08-22 14:15:00

Czy komitet wyborczy tworzony przez Ruch Narodowy, partię Wolność i środowisko Grzegorza Brauna osiągnie sukces? Odpowiedź poznamy dopiero po wyborach do Parlamentu Europejskiego. Niemniej jednak już dziś warto zająć się problemem: czy „propolska koalicja” jest wyczekiwaną od lat przez prawicowych wyborców alternatywą dla Prawa i Sprawiedliwości? W najnowszym numerze „PCh24 Co Tydzień” można przeczytać aż trzy teksty poświęcone zagadnieniu.

 

 

POBIERZ JUŻ DZIŚ!

 

Miniatura:FOT.Adam Chelstowski/FORUM

 

  

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Empiryk
JKM po raz kolejny odpala świecę dymną. Tym razem dobrał sobie do kompani człowieka od teorii spiskowych i dla niepoznaki Winnickiego, który ładnie mówi o Polsce i Polakach. JKM przez całe swoje życie w polityce miał za zadanie odciągać ludzi nie obytych z polityką (najczęściej młodych) mających poglądy konserwatywne -pro polskie, pro narodowe, na manowce. Nigdy nic konstruktywnego z jego działań nie powstało. Od czasu do czasu powie tylko coś głupiego albo kontrowersyjnego po to aby było o nim słychać. Ktoś bardzo dokładnie dba aby polska prawica nie potrafiła się zorganizować w poważne ugrupowanie.
M
Marek Jurek nie chce iść z narodowcami (i JKM i GB), bo co, bo obciach? No trochę tak. Racja. Przyznaję. Do momentu go rozumiałem. Ale teraz mam wątpliwości. Winnicki, Braun, Korwin źle, ale z Arturem Zawiszą to już spoko? A on to nie miał kontrowersyjnych wypowiedzi? Nie chodził w Marszu Niepodległości? Nie był we władzach RN? Szanuję pana Zawiszę, ale nie sądzę, żeby robił mniejszy przypadł niż Robert Winnicki (acz JKM i GB raczej większy). A z Jackiem Władysławem Bartyzelem - niegdyś zwolennikiem Ruchu Palikota, Nowoczesnej i KOD - to też spoko? Serio? Czy tylko ja mam wrażenie, że Marek Jurek się zakiwał? Mam nadzieję, że nie wyląduje na jednej liście z byłym uczestnikiem parad równości. Można zmienić poglądy, można wybaczyć błąd - owszem, ale nie słyszałem żeby pan JWBartyzel odciął się od dawnych poglądów - może nie są dawne, tylko aktualne? Jak powiedział to niech ktoś da mi znać! A na razie ta koalicja nie wygląda dobrze dla tak zacnej persony jak M.Jurek
Robert
@Jan I taka ściśle katolicka koalicja zebrałaby takie poparcie ilu mniej więcej jest katolików w Polsce. Coś około 0,5%. Korwin-Mikke może się wielu osobom nie podobać, jeszcze bardziej jego zachowanie, ale poglądy i tak ma bardziej katolickie niż większość Polaków. Przynajmniej jasno deklaruje, że jest przeciw aborcji.
marek
Poseł popisu lub innych ugrupowań obecnie dominujących zawsze głosuje niedobrze dla nas czyli mamy 100% prawdopodobieństwo ze źle zagłosuje. A gdyby ktoś przyciskał przyciski losowo (np kot albo pies łapa naciska) to mamy 50 % szans na dobre rozwiązania. A gdy przyjdzie człowiek który jest świadomy o co w tym chodzi i chce reprezentować nasze interesy wtedy prawdopodobieństwo dobrych rozwiązań wzrasta. Więc głosujmy na kogokolwiek byle nie był z obecnych układów. No i oczywiście idźmy do wyborów. W tv dominuje narracja że tylko PIS lub PO. A w internecie dopiero widać że są inne realne alternatywy. Dlatego w internecie zniechęca się ludzi do głosowania aby właśnie obecny układ przeszedł. Więc nie słuchajmy sugestii że się głos "zmarnuje" bo znowu statystyka mówi że przejdą inni niezależni kandydaci.
PRPR
Który to już raz próbuje się zjednoczyć środowiska konserwatywno-liberelne z katolicko-narodowymi? Zawsze uważałem, że te środowiska więcej łączy niż dzieli ale do głosu dochodziły ambicje partyjne. Kochani! Nie schrzańcie tego znowu!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY