Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 15 LISTOPADA
Św. Alberta Wielkiego, Doktora Kościoła
Św. Leopolda III
Św. Alberta Wielkiego, Doktora Kościoła
Św. Leopolda III
Imieniny obchodzą:
Albert, Leopold, Artur,
 

Przerażające! Departament Stanu ostrzega przed zamieszkami w Polsce 11 listopada

Data publikacji: 2018-11-08 17:00
Data aktualizacji: 2018-11-08 18:44:00
WIADOMOŚCI
fot. Twitter

Agresywne działania polskich władz wokół Marszu Niepodległości, spotkały się z odzewem amerykańskiego Biura ds. Konsularnych Departamentu Stanu. Wśród ostrzeżeń dla turystów, przemierzających Europę, znalazło się także to, dotyczące… obchodów 100-lecia niepodległości Polski.

 

Biuro ds. Konsularnych ostrzega na Twitterze przed niebezpieczeństwami lub problemami, na jakie mogą napotkać amerykańscy turyści w Europie. Obok m.in. ostrzeżenia przed wielkim protestem w Rzymie czy atakiem bombowym w Barcelonie, znalazła się też informacja o… Marszu Niepodległości.

 

„Marsz Niepodległości przejdzie spod budynku Sejmu do Wybrzeża Szczecińskiego. Podczas tego wydarzenia w ubiegłych latach dochodziło do starć między maszerującymi a policją” – można przeczytać na Twitterowym koncie amerykańskiego Biura ds. Konsularnych. Wpis oznaczony został zdjęciem z podpisem „Security alert” („alarm bezpieczeństwa”).

 

W tym roku organizatorzy Marszu Niepodległości nie uzyskali zgody na pochód. W miejsce tego wydarzenia zorganizowany zostanie rządowy marsz. Jednak jego potencjalni uczestnicy sugerują, że środowiska narodowe mogą wziąć w nim udział i promować swoje organizacje.

 

Ostrzeżenie wydawane przez Biuro ds. Konsularnych Departamentu Stanu to efekt corocznego straszenia przez polityków i wielu dziennikarzy pochodem organizowanym przez narodowców, jako „faszystowską” manifestacją.

 

 

Źródło: twitter.com

ged

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
agricola
Nie, to nie efekt corocznego straszenia. Departament Stanu jest na pewno bardzo dobrze poinformowany i wie co mówi. Ciekawi mnie (jest już po Marszu), czego ten Ubekistan się przestraszył, że zaniechał grubymi nićmi szytych prowokacji, ewidentnie już przygotowanych?
marek
co to znaczy ?raistowskie? hasła? czy jak napiszę na transparencie, że jestem biały, to jest to rasizm? poprawność polityczna i lewactwo życie czyni absurdalnym i w niedalekiej perspektywie nie do zniesienia.
refleksja
nie ulega wątpliwości że Berlin i TVN zrobia wszystko aby było niebezpiecznie, ale w naszej historii juz nie takie sprawy przerabialiśmy, damy sobie radę.
Zbigniew
Ten departament niech się zajmie,swoim krajem. A zamieszki będą, przygotowało je lewactwo samorządowe i chwiejna postawa lęklwego rządu.
aaa
@Amerikanos Donald Trump usunie czerwonych i wprowadzi fundamentalnych ewangelików wierzących, że budują drugą Jerozolimę wespół z Izraelem.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY