Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 24 SIERPNIA
Św. Bartłomieja Apostoła
Św. Emilii de Vialar
Św. Bartłomieja Apostoła
Św. Emilii de Vialar
Imieniny obchodzą:
Albert, Bartosz, Jerzy
 

Prześladowany za Prawdę o „tęczowych”. Stań w obronie abp. Marka Jędraszewskiego!

Data publikacji: 2019-08-06 06:00
Data aktualizacji: 2019-08-07 09:10:00
OPINIE

Wolność nie jest nam dana raz na zawsze, a obecnie miejsce komunizmu, który odcisnął na Polsce boleśnie swe piętno, zajęła nowa, niezwykle niebezpieczna, tęczowa ideologia. Podobnie jak wtedy, atakowana jest wiara katolicka i świętości. Coraz częściej dochodzi do fizycznych ataków na kapłanów i kościoły. Przypomina o tym abp Marek Jędraszewski. Za słowa prawdy stał się obiektem ataków. Stańmy murem za naszym Pasterzem!

 

Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił abp Marek Jędraszewski, podczas homilii wygłoszonej w dniu 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Metropolia krakowski w sposób wyważony i prosty wyłożył genezę tęczowej rewolucji wskazując na jej marksistowskie korzenie.

 

Zidentyfikowanie i potępienie zła spotkało się jednak z alergiczną reakcją środowisk lewicowych. Abp Marek Jędraszewski został bezpardonowo zaatakowany, a kierowane w Jego stronę zarzuty nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Merytoryczna dyskusja ze słowami metropolity krakowskiego skazuje przeciwników na porażkę. Używają więc obleg i agresji.

 

Nie może być zgody na to, by środowiska LGBT+ dyktowały opinii publicznej nieprawdziwą narrację i podsycały nienawiść do Księcia Kościoła. Nie pozwólmy, by politycy mieniący się „europejskimi” obrażali Arcybiskupa, nazywając go „diabłem wcielonym”. Takie zachowanie – podsycane przez media – powoduje wzrost nienawiści i może prowokować przeciwników Kościoła do kolejnych brutalnych ataków. Już teraz pod krakowską Kurią dochodzi do pikiet skrajnej lewicy, a w internecie wylewa się fala nienawiści. Co będzie dalej?

 

Sprzeciwmy się tego rodzaju praktykom! Wyraźmy swoją solidarność z abp. Markiem Jędraszewskim! Otoczmy Księdza Arcybiskupa naszą modlitwą! Niech namacalnym wyrazem naszego wsparcia będzie także podpis pod listem, w którym podziękujmy arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za wspaniałą duszpasterską postawę i odwagę w głoszeniu Słowa Bożego w tych trudnych czasach.

 

„Postawa Księdza Arcybiskupa – która wbrew kłamliwym atakom – nazywa po imieniu niebezpieczną ideologię, a nie potępia nikogo personalnie – jest dla mnie budującym wzorem katolickiej postawy i daje mi siłę do dalszego podążania za Chrystusem” – czytamy w liście, który można wysłać do krakowskiej Kurii za pośrednictwem platformy popierajmy.pl.

 

„Jestem dumny z takiego Pasterza! Jestem dumny z Obrońcy Świętej Wiary Katolickiej!

Księże Arcybiskupie, proszę się nie poddawać, nie ulegać naciskom politycznej poprawności. Katolicy zawsze będą trwali przy Pasterzach głoszących Prawdę! Zapewniam o swojej modlitwie” – każdy z nas może podpisać się pod tymi słowami.

 

Dołączmy do akcji! Pokażmy, że nie ma naszej zgody na szarganie świętością, na kłamstwo, oczernianie Arcybiskupa i szerzenie nienawiści wobec katolików w imię fałszywie rozumianej tolerancji. Wypieranie przez środowiska LGBT+ i ich zwolenników prawdy na temat genezy ideologii LGBT+ nie sprawi, że ona zniknie! Kreowanie tzw. mniejszości seksualnych na „męczenników” poprzez twierdzenie, że mówienie o „tęczowej zarazie” to uderzenie w człowieka jest fałszerstwem! To przecież tylko zdecydowane określenie środowisk promujących grzech!

 

Kościół katolicki szanuje bowiem godność każdego człowieka, a  z całą surowością potępia grzech. A szczególnie jego promocję! Środowiska LGBT+ będą jednak wykorzystywać fałszywe zarzuty o „mowie nienawiści”, by uderzać w Kościół i jego Pasterzy. Nie ma na to naszej zgody! Stańmy murem za abp. Markiem Jędraszewskim i dajmy temu wyraz!

 

Wolność nie jest nam dana raz na zawsze! Nie pozwólmy, by „tęczowa zaraza” niszczyła naszą Wiarę, uderzała w Tradycję i kruszyła chrześcijańskie fundamenty naszej cywilizacji.

 

Brońmy Księdza Arcybiskupa. Pokażmy w tych trudnych chwilach, że nie jest sam.

 

Dołącz do akcji i podpisz Apel – „Murem za Arcybiskupem Jędraszewskim!”

 

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Hammer
Popieram całym sercem Księcia Kościoła, Marka Jędrzejewskiego, obrońcy Świętej wiary katolickiej iSwietego Kościoła przeciw obrzydliwościom gender, grzechom sodomskim i wszelkim grzechom.CWPC!!!
ola
Popieram Arcybiskupa jego slowa powinny pobudzic ludzi do myslenia
eva cottrell
A ja.... TO SIE KOCHAM w CHRYSTUSIE ... i jeszcze w Ojcu PIO... ktorzy mi POMAGALI/pomagaja... : ALLELUJA ! :
Pavel
Arcybiskup Marek Jędraszewski powiedział prawdę!!! Prawdziwy kapłan wierny nauce Chrystusa. W pełni popieram słowa o czerwonej i tęczowej zarazie - gdyż jedna i druga prowadzi do prześladowań i totalitarnego terroru - co potwierdzają nieodległe doświadczenia historyczne a także obecne przejawy terroru np. zwalnianie z pracy w ikei za zdroworozsądkowe poglądy czy prześladowania katolików na całym świecie. Stop wszelkim lewackim ideologiom - gdyż prowadzą do terroru i prześladowań!!!
Krystyna
Popieram Arcybiskupa Jędraszewskiego !
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY