Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Przez Maryję Pan Bóg działa cuda. Mocne świadectwa Wojowników Maryi || Rozmowa PCh24

Data publikacji: 2020-11-21 17:01
Data aktualizacji: 2021-01-12 13:02:00

Matka Boża działa w naszym życiu po cichu. My chcemy pokazywać ją w naszym życiu taką, jaka jest – skromna i cicha, ale to poprzez Nią Bóg działa wielkie cuda – mówi Przemysław Janiszewski, vloger i rzecznik prasowy wspólnoty Wojownicy Maryi, autor książki „Odnieść zwycięstwo”.

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Anonimm
@iskierka mądrze powiedziane
Cc
Gdzie oni byli i są jak trzeba było bronić kościołów i wiary. Ksiądz celebryta który rapuje i chlopcy skaczący z różancem i figurą Matki Boskiej w teledyskach. Jak to mi powiedział jeden ks. Atrapa wiary i pobożności.
iskierka
Jak uczy Pismo św. mamy oblec sie w szatę wiary ...Rzecza oczywistą jest jest że wielu mężczyzn za przykładem Księdza posiadacza trzeciego stopnia mistrzowskiego dan w karate podzieli jego zamiłowanie do walki a nawet przyjmie jego terminologię religijną i określali się jako WOJOWNICY Maryi. Jednakże jest to sprzecznośc pomiędzy tym o co prosi Matka Boża pokora, cichość, służba, modlitwa a tym hałaśliwym wojowaniem w przestrzeni medialnej młodych chrześcijan, no chyba że ten hałas jest odpowiedzia na wezwanie BP Bergollio w Neokościele. Męskie wieczory oparte na ODCZUCIACH i subiektywnych wrażeniach przeżywania braterstwa WSPÓLNOTY WOJOWNIKÓW są miłym spędzaniem czasu w gronie kolegów. Warto jednak pamiętać, że w piśmie jest uwaga UWAŻAJCIE JAK SIE MODLICIE i Nie każdy kto mi mówi Panie , Panie..Co ten człowiek gada RÓŻANIEC jest najbardziej EKUMENICZNĄ MODLITWĄ. Różaniec opowiada o naszym własnym życiu. Dodaje nawet własna metodę... Pomieszanie z poplątaniem.
Marri
Maryja to najwspanialszy cud Pana Boga.To moje życie.Kto miłuje Maryję ten miłuje Trójcę Przenajświetszą.Jest naszą Arką.Jej się trzymając nie zginiemy.Ona prowadzi prostą drogą do Nieba.Zawierzajcie sie Jezusowi przez Maryję.Bądżcie Niewolnikami.Traktat prawdziwego nabożeństwa do NMP.
t
Maryja rozpoczęła bosko plan zbawienia. Już w raju istniała w myśli Boga, który Ją zapowiedział jako Tę która zetrze głowę węża siedlisko diabelskiej pychy. Nie dano ludziom innego imienia w którym mieliby zbawienie jak Jezus Chrystus Jej Syn i do Niego prowadzi Maryja. Jej orędownictwo jest wszechpotężne; Jest osłonięta płaszczem majestatu bożej miłości w sposób jedyny i wyjątkowy - gdyż Jest Matką Boga-Człowieka; Jest szafarką zbawczych łask duchowych, kto Ją pozna znajdzie Życie.