Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 24 STYCZNIA
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Felicjia, Felicjan
 

Redakcja

Data publikacji: 2012-12-23 06:00
Data aktualizacji: 2019-11-22 15:13:00
O NAS

Poniżej odnajdą Państwo skład redakcji portalu PCh24.pl oraz adres korespondencyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami! 

 

 

Adres Redakcji:


Portal PCh24.pl

Polonia Christiana
ul. Augustiańska 28
31-064 Kraków
[email protected]


 

Skład redakcji portalu:

 

Arkadiusz Stelmach, szef Rady Programowej

 

Krystian Kratiuk  <krystian.kratiuk[at]piotrskarga.pl>

redaktor naczelny

 

Łukasz Karpiel <lukasz.karpiel[at]piotrskarga.pl>

zastępca redaktora naczelnego

 

Marcin Austyn  <marcin.austyn[at]piotrskarga.pl>

sekretarz redakcji

 

Roman Motoła <roman.motola[at]piotrskarga.pl>

 

Marcin Jendrzejczak <marcin.jendrzejczak[at]piotrskarga.pl>

 

Michał Wałach  <michal.walach[at]piotrskarga.pl>

 

Tomasz Kolanek  <tomasz.kolanek[at]piotrskarga.pl>

   

Piotr Relich <piotr.relich[at]piotrskarga.pl>

 

Adam Kowalik

 

Jacek Flig

 

 

Stali współpracownicy:

 

Agnieszka Stelmach

 

Paweł Chmielewski

 

Chrystian Ślusarczyk

 

Franciszek Ćwik

 

Bogdan Dobosz

 

Jan Bereza

 

Jan Franczak

 

Tomasz A. Żak

 

Piotr Podlecki

 

 

Promocja:

 

Mateusz Ochman <mateusz.ochman[at]piotrskarga.pl>

kierownik zespołu

 

Karol Wolniakowski

 

Tomasz Kumięga

 

Wiktor Strzelczyk

  

   

 
 
 
 
 
 
 
drukuj