Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Rzucił się z kamieniem na samochód kampanii antypedofilskiej

Data publikacji: 2020-08-01 16:00
Data aktualizacji: 2020-08-01 16:52:00
WIADOMOŚCI
Fot. StronaZycia.pl

Akcja społeczna ukazująca prawdziwe oblicze tak zwanej edukacji seksualnej sprowokowała jednego z przechodniów na stołecznej ulicy do wybuchu agresji. Mężczyzna uszkodził kamieniem samochód fundacji prowadzącej kampanię „Stop pedofilii”.

 

 

„Wczoraj i dziś prowadzimy w Warszawie społeczną kampanię informacyjną „Stop pedofilii”. Od pierwszych chwil widać, że ataki ludzi owładniętych ideologią LGBT są bardzo agresywne” – czytamy na stronie prowadzonej przez fundację Pro – Prawo do Życia.

 

„W piątek około godziny 15:00 przy al. Jana Pawła II mężczyzna zaatakował nas używając kamienia. Najpierw rzucił nim w furgonetkę. Po chwili podbiegł gdy staliśmy w korku, uderzył kamieniem w lusterko pasażera i rozbił je. Walił także w szybę drzwi, na szczęście nie stłukł jej” – relacjonuje StronaZycia.pl

 

 

 

 

„Co robi ideologia z umysłem człowieka, że w konfrontacji z niewygodnymi faktami doprowadza go do stanu furii i szaleńczego rozwścieczenia?! Jeśli się nie sprzeciwimy wywrotowcom, którzy chcą zniszczyć porządek społeczny będą posuwać się coraz dalej. Czy chcemy w Polsce takich scen jakie rozgrywają się w państwach zachodu?” – przestrzegają obrońcy życia.

 

 

Źródło: StronaZycia.pl

RoM

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Ggg
Co za Kłamliwy propagandowy bełkot. Akcję przeciw pedofili organizuje i wspiera opozycja. Przeciwny jest PIS. Więc kto rzucał kamieniem? I co ma z tym wspólnego LGBT?
bjs
Chłopaki powinni zareagować, zatrzymać kolesia, bo inaczej to będzie się powtarzało.
tak tylko
gdyby on trafił tym wielkim kamieniem w boczną szybę /chyba tak chciał trafić/, ten człowiek siedzący na miejscu pasażera mógłby zginąć, ciekawe czy go znajdą i sprawiedliwie osądzą
Piotr
Ten mężczyzna z grymasu twarzy wygląda jak zaburzony psychicznie albo... opętany. Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę w ogóle, oglądając to nagranie. Może brzmi dosyć śmiesznie, ale tak wygląda. Może warto żeby czasem za samochodem jechał nieoznakowany samochód wynajętej firmy ochroniarskiej, bo dzisiaj ktoś rzuci kamieniem, innym razem może się rzucić z czymś groźniejszym, ale wynajęcie ochrony słono kosztuje. Już nie pisząc o tym, że napastnik powinien zostać obezwładniony i zapłacić za szkody plus grzywnę. Ewentualnie się leczyć... u psychiatry albo egzorcysty. Swoją drogą, może jednak lepiej pieniądze inwestować w zapewnienie opieki dzieciom uratowanym od aborcji. niepełnosprawnym. sierotom. Nie jestem przeciwny takim akcjom. ale nie wiem czy jeżdżenie z megafonem coś zmieni w społeczeństwie na lepsze. Posłowie zablokowali kandydaturę ks. Isakowicza-Zalewskiego, więc lobby skutecznie ochrania różnych dewiantów.
Anna
Pedofil???
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY