Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 23 MAJA
Św. Leoncjusza, biskupa
Św. Leoncjusza, biskupa
Imieniny obchodzą:
Emilia, Iwona, Iwa
 

Seksedukacja, gender... Zatrute owoce „Rewolucji totalnej wolności” [VIDEO]

Data publikacji: 2019-03-05 07:00
Data aktualizacji: 2019-03-05 08:08:00

12 marca 2019 roku w Warszawie, 13 marca w Krakowie odbędą się pokazy premierowe filmu „Rewolucja totalnej wolności”. A już teraz zapraszamy na rozmowę z reżyserem filmu Jarosławem Mańką oraz przedstawicielami producenta filmu Piotrem Doerre i Arkadiuszem Stelmachem z Instytutu Ks. Piotra Skargi.

 

Premiera filmu w Warszawie odbędzie się we wtorek 12 marca o godzinie 18:30 w Kinie „Wisła” (Plac Wilsona). Po seansie będzie możliwość spotkania z reżyserem i producentami filmu. Nieodpłatne wejściówki będą do odebrania codziennie od 4 marca (poniedziałek) w kasie kina, w godzinach: 14:00-20:00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Premiera w Krakowie odbędzie się w środę 13 marca o godzinie 18:00 w Kinie Kijów. Centrum (al. Zygmunta Krasińskiego 34). Także tutaj po seansie będzie można spotkać się z reżyserem i producentami filmu. Nieodpłatne wejściówki będą do odebrania od 4 marca (poniedziałek) w siedzibie Instytutu im. Ks. Piotra Skargi (Kraków, ul. Augustiańska 28), w godzinach: 8:00-16:00 (od poniedziałku do piątku).

 

Zapraszamy!

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
iskierka
News. Zobaczcie na youtube prawdziwy HORROR. Dokument. Anglia. Mariusz Janowski : Jak będzie wyglądał świat po tęczowej rewolucji. SODOMA i GOMORA w realu. A nas zaprasza się do DEBAT i WYSIŁKU INTELEKTUALNEGO aby zrozumieć ludzi opętanych przez DEMONY. Tu potrzeba prawdziwych EGZORCYZMÓW , prawdziwych KAPŁANÓW i powrotu do JEDYNEGO PRAWDZIWEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO z odrzuceniem modernistycznych HEREZJI. Krwi Chrystusa wybaw nas od złego . Prosimy o OPAMIĘTANIE i NAWRÓCENIE.
trooper
@do Izydor Oracz Pan Izydor Oracz jest za wprowadzeniem bykowego.
do Izydor Oracz
Oczywiście, że homoseksualizm nie powinien być w przestrzeni publicznej tolerowany ani uznawany za normę. Jednak czy przymusowe leczenie homoseksualistów to już nie zbyt daleko idące rozwiązanie? Oczywiście, że terapia reparatywna powinna być dostępna dla tych, którzy tego chcą, ale nie można nikogo do niej zmusić, nie dajmy się zwariować. Co do resocjalizacji bezdzietnych z wyboru to tak jak wyżej - nie miżna nikogo zmuszać do posiadania dzieci. Oczywiście ktoś kto nie posiada rodziny z egoizmu nie jest dobrym przykładem, ale żeby od razu przymusowa resocjalizacja? To może wróćmy do bykowego jak było za PRL-u? Poza tym problem jest bardziej złożony. Jak wiadomo do tanga trzeba dwojga. Co z osobami, które mimo najszczerszych chęci nie mogą znaleźć pryszłego męża/żony? Z różnych powodów, np. nieśmiałość, problemy emocjonalne czy chociażby introwertyczny charakter? Sam jestem taką osobą i wiem, że nigdy nie znajd? kobiety. Powinni mnie spalić za to na stosie?
Lester
...ponad dwa tysiace lat minelo, jak Chrysus bedac poslanym na swiat przez Ojca powrocil do nieba, a ludzie do tej pory nie sa w stanie odroznic dobro od zla, malo tego czlowiek dzis ciagle idzie na lep - rownosci, tolerancji i braterstwa, ktore od zla pochodzi. Bog mowi, miluj blizniego swego jak siebie samego, a wielu nie wie, kto jest ich bliznim...uwazajac swiat za blizniego swego. A Chrystus jest sprzeciwem dla swiata...
marek
Lewacka wolność nie ma nic wspólnego z wolnością.Jest błędem przypisywanie lewakom promowanie totalnej wolności.Lewactwo od dziesięcioleci prowadzi politykę totalnego zniewalania, poprzez uchwalanie tysięcy przepisow prawnych,praktycznie inkryminujące i penalizujące każde zachowanie człowieka.Oczywiście,ten totalny potop prawny/totalitaryzm prawny/prowadzi do absurdu,który wcześniej czy później zniszczy także swych wyznawców.Diabeł zawsze prowadzi ludzi na manowce,gdzie giną.Bynajmniej po drodze,zapłacą za lewackie prawo i ideologie miliardy niewinnych, zwykłych ludzi.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY