Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 14 LISTOPADA
Św. Józefa Pignatellego
Św. Hipacego, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
Św. Hipacego, biskupa
Imieniny obchodzą:
Emil, Serafin, Wawrzyniec
 

Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?

Data publikacji: 2018-04-25 08:40
Data aktualizacji: 2018-04-25 13:19:00
WIADOMOŚCI
fot. twitter.com/ Eccles

Sędzia Anthony Hayden mógł jednym orzeczeniem uratować życie małego Alfiego Evansa. Jednak, zdaniem sędziego, przedłużenie agonii chłopca to dla malucha „najlepsze rozwiązanie”. Okazuje się przy tym, że ten brytyjski sędzia, skazujący na śmierć niepełnosprawne dziecko, popiera adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne.

 

Sędzia orzekając wyrok w sprawie Alfiego Evansa cynicznie zaznaczył we wtorek wieczorem, że „to ostatni rozdział w sprawie tego niezwykłego, małego chłopca”. Jak podaje portal LifeSite News, Justice Hayden jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG). Zajmuje się ona... udzielaniem wsparcia dla osób LGBT, w tym – adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

 

31 lipca 2013 roku główna strona BLAGG podała, że ich działacz Justice Hayden został członkiem składu Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii. Jest określany jako ekspert od prawa rodzinnego i dziecięcego.

 

Hayden jest także współautorem książki „Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” (ang. Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik). Jest to podręcznik ze wskazówkami prawnymi dla par homoseksualnych starających się o adopcję dzieci.

 

BLAGG jest częścią organizacji LAGLA (the Lesbian and Gay Lawyers association), zrzeszającej homoseksualnych prawników. Przygotowuje dla nich prelekcje, zjazdy i konferencje.

 

Sędzia Hayden jest znany z orzekania na korzyść homoseksualistów, a także wspierania eutanazji i aborcji. W 2016 roku odebrał prawa rodzicielskie kobiecie, która nie chciała wychowywać syna jako „kobiety” – pomimo że on „identyfikował się” w ten sposób. Zdaniem sędziego, matka „czyniła niewyobrażalny gwałt na psychice dziecka i zadawała mu ból emocjonalny”. To wystarczyło, aby pozbawić ją praw rodzicielskich.

 

 

Źródło: lifesitenews.com

PR

 

  

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Mr. ??
Nie tylko LGBT ale śmierdzi satanizmem którego agentura jest LGBT
KROPEK
Dziwię się tym ,którzy nie mogą połaczyć decyzji sędziego z jego działalnością na rzecz adopcji przez pary homoseksualne,a przecież są to działania moralnie obrzydliwe powiedziałbym nawet zbrodnicze
Realista
A czy w polsce jest lepiej? Tylko ok. 7% społeczeństwa miało kontakt z wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy oni uważają go za niesprawiedliwy, ale cóż, to tylko 7%.
Anonimowy
Łączenie śmierci dziecka z adoptowaniem dzieci przez pary homoseksualne jest żałosne. Oba tematy nie mają ze sobą N I C wspólnego. Pisanie tak niedorzecznych i krzywdzących artykułów jest okropne. I każda osoba za to odpowiedzialna nie powinna nazywać siebie chrześcijaninem. To jest jawne propagowanie nienawiści i odrzucanie miłości. Smutne...
Idaho
Co ma do rzeczy kogo ten człowiek popiera? Absurdalny artykuł, zenada.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY