Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 20 SIERPNIA
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
Imieniny obchodzą:
Bernard, Samuel, Sobiesław
 
wyszukiwarka
 
 

Specjalista od muzułmańskiej migracji: Niemcy nie czują się już bezpiecznie w swoim kraju

Data publikacji: 2018-05-16 07:55
Data aktualizacji: 2018-07-19 13:21:00
WIADOMOŚCI
fot. You Tube / LIBS TV

Polityka imigracyjna naszego zachodniego sąsiada doprowadziła do tego, że – jak podają ostatnie badania opinii publicznej - 50 proc. Niemców nie czuje się bezpiecznie. Do takiego wniosku doszedł dr Sławomir Ozdyk, zamieszkały w Niemczech ekspert od muzułmańskiej migracji.

 

W rozmowie z Witoldem Gadowskim, dr Ozdyk przekonywał, że niepokój budzi nie tylko polityka migracyjna Niemiec. W zdumienie wprawia sposób w jaki rząd niemiecki próbuje zintegrować muzułmańskich przybyszów z resztą społeczeństwa. Do szkół zostanie wprowadzony nowy przedmiot, mający ukazać jakie wartości wyznają Europejczycy.

 

- CDU postanowiło temu jakoś zapobiegać i w szkołach niemieckich dla imigrantów wprowadzony zostanie nowy program, który nazywać się będzie „Nauczanie o wartościach”. Chodzi o to aby nowych uczniów nauczać jakież to wartości panują w Europie, w Niemczech i poszczególnych krajach europejskich. Niestety, troszeczkę różniących się od wartości , które ci uczniowie do tych szkół wnoszą – wskazał na antenie radia Wnet.

 

Dr Ozdyk przytoczył także garść statystyk. Według najnowszych badań, 50 proc. Niemców nie czuje się bezpiecznie w swoim kraju. Największy odsetek osób odczuwających zagrożenie mieszka w dużych miastach takich jak Berlin, Brema, Hamburg, co nie dziwi, gdyż to właśnie w dużych miastach rozlokowane są największe skupiska islamskich imigrantów.

 

W 2017 r. badania dla miasta Brema wykazały, że najczęściej nadawanym imieniem noworodkom jest „Muhammad”.

 

Dr Ozdyk ironicznie zaznaczył, że Niemcy powoli zaczynają się denerwować. Szczególnie widać to na portalach internetowych i w mediach społecznościowych. Obywatele naszego zachodniego sąsiada dochodzą do wniosku, że imigrantom przysługuje już więcej przywilejów niż nim samym.

 

- Ostatnio mieliśmy przykład, że  miejsce w którym spotkali się emeryci zostało zamienione na miejsce bezpieczeństwa dla muzułmańskich kobiet, aby tam nie były nagabywane. To oczywiście nie spodobało się niemieckim emerytom, ale cóż, niemiecki emeryt ma coraz mniej do powiedzenia – kto się więc będzie przejmował jego opiniami? – konkludował Sławomir Ozdyk.

 

 

Źródło: YouTube / Radio WNET                                     

PR   

   

Zobacz także:

 

Polonia Christiana 47. Imigranci - piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana 47. Imigranci piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana 18. Wojny demograficzne

 

Polobia Christiana 18

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
do puchacz
Naiwniaku wierzący w banki i przemysł, gdy muzułmanie przejmą w Niemczech władzę, twoja wiara pryśnie jak bańka mydlana :)
p
Jeśli Niemcy przestaną istnieć, to zastąpi ich naród jeszcze gorszy, niż oni. I ten nowy naród będzie naszym sąsiadem... Więc nie wiadomo, czy dobrze, że Niemcy przestaną istnieć.
lolas
Dodam jeszcze kilka słów.Otóż moim zdaniem cała ta polityka przyjmowania muzułmanów do Europy jest planem realizowanym przez żydomasonerię który ma doprowadzić do zniszczenia Europy. Że dojdzie do wojny z muzułmanami to prawdopodobne ale bardziej pewne jest że wprowadzając szariat muzułmanie będą stopniowo wprowadzać niewolnictwo zwłaszcza seksualne. Dlatego jestem zatrwożony tym stanem rzeczy bowiem wyobrażam sobie cierpienia kobiet , dziewczynek, dzieci rdzennych Europejczyków .Co ich czeka.Dlatego drażnią mnie "katolicypolscy" pobożnych udający którzy wręcz cieszą sie z niesczęścia np.Niemców.Jakby nie zważali nawet że w samych Niemczech mieszka i pracuje dużo Polaków.A poza tym skoro jesteśmy narodem pobożnych to powinniśmy wspierać modlitwą Europejczyków, wypraszać łaski miłosierdzia i pomocy dla nich.Dla całej Europy a nie kisić się w samozadowoleniu.Islam nie uwzględnia li nie odróżnia "niewiernego" chodzącego do kościoła czy nie praktykującego.
puchacz
naród niemiecki nie przestanie istnieć bo ma banki i przemysł, a od tego zależy poziom życia Europy. Zrozumcie, że jakaś tam Polska albo Węgry, to nie są Niemcy
DUEUS VULT
Ja też czuję się coraz mniej bezpiecznie mimo że mieszkam w Polsce. Coraz więcej kolorowych i Ukraińców na ulicach. Rząd mówi że nie przyjmuje ''uchodźców'' a tym czasem coraz bardziej ''ubogacone'' różnym elementem jest moje miasto. Nie brakuje brodatych amatorów bydła kopytnego. Coś tu nie gra !
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY