Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 26 LISTOPADA
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Imieniny obchodzą:
Konrad, Lucjan, Sylwester
 

Strach się bać! Homokomando broni „strajku Lempart” || BEZ ŻADNEGO TRYBU #10

Data publikacji: 2020-11-20 18:01
Data aktualizacji: 2020-11-20 19:36:00

Ten uczuć, gdy trąbisz na prawo i lewo, że piorun stanowiący logo feministycznych manifestacji nie ma nic wspólnego z austriackim akwarelistą, a tu nagle na strajku pojawia się Homokomando. Piotr Relich i Michał Wałach zapraszają na program „Bez żadnego trybu”.

 

 

Na miniaturze wykorzystano m.in. skreen z TVP Info/YouTube

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Sok
Lampart ma polskie korzenie narodowe???
0101
Dawid, czemu tu się szwęndasz ? Straż Narodowa jest ok. Ale dla marksistów spod znaku falangi to aj-waj. Może chodzi ci o tancerzy z antify-"dojczland, dojczland iber ales?"
Strażnik
Po obejrzeniu materiału TVN sam się przestraszyłem. Rozumiem, że Homokomando jest odpowiedzią na Straż Narodową. TVN jest mistrzem manipulacji zaraz po TVP. Telewizja kłamie.
Marek
@Dawid - obserwuję twoje wpisy od pewnego czasu i zastanawiam się dlaczego chcesz wszystkich przekonać do ateistycznych poglądów. Dzisiaj mnie olśniło: uległeś całkowicie narracji antykatolickich mediów, które czynią wszystko aby odwrócić ludzi od Wiary. Tacy ludzie szukają poparcia u innych bo czują się osamotnieni. A dlaczego regularnie bywasz na katolickim portalu? powody mogą być następujące: albo szukasz sensacji i chcesz je upublicznić gdzie indziej -albo masz wewnętrzne wyrzuty sumienia o których sam nie wiesz, i czujesz wewnętrzny niepokój . Moja propozycja jest taka: poproś o pomoc któregoś kapłana egzorcystę i odmień swoje życie dopóki jeszcze masz trochę czasu. Jeżeli nadal będziesz tkwić w swoim jestestwie to kierujesz się w przepaść z której nie ma już powrotu. Posłuchaj rady obcego człowieka któremu też ktoś podał rękę i wyprowadził z zaślepienia.
Michał
Pomny nauki red. Grzegorza Górnego, że żyjemy w bańkach informacyjnych - każdy we własnej - pracując włączyłem sobie w tle transmisję z marszu feminazistek z 18tego. Tak, żęby przyjrzeć się z pierwszej ręki temu, co się tam dzieje. Mi wygląda na to, że organizatorzy tego przedsięwzięcia próbują wywrócić nasz kraj do góry nogami i dążą do rewolucji. Młodzież, która tam przychodzi czuje potrzebę buntu i chce się wyszaleć. Jeśliby zamiast Lempart była to wędrowna impreza taneczna, to myślę, że nie zrobiłoby to im różnicy. A organizacyjnie wygląda to na ustawkę z policją - która jest obecna, ale nie manifestuje swojej obecności. A organizatorzy marszu twierdzą, że ich jest więcej, a policjanci są niegodni munduru....
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY