Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 26 LISTOPADA
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Imieniny obchodzą:
Konrad, Lucjan, Sylwester
 

Synod amazoński. Ksiądz – mąż – szaman? Zobacz najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”

Data publikacji: 2019-09-20 13:01
Data aktualizacji: 2019-09-23 08:04:00
WIADOMOŚCI
PCh24CT

Wkrótce w Rzymie rozpocznie się kolejny za pontyfikatu Franciszka synod biskupów.

 

Doniesienia wskazują, że pewne rozwiązania i idee, jakie mogą zostać zaimplementowane w Kościele w trakcie tegoż spotkania biskupów, żywo interesują także europejskie episkopaty. Chodzi tu głównie o zniesienie obligatoryjnego celibatu i wyświęcenie na kapłanów żonatych mężczyzn.

 

Problem jest jednak o wiele głębszy, na co wskazuje lektura przedsynodalnego „dokumentu roboczego”. Sytuacja jest na tyle poważna, że dwaj hierarchowie znani z wierności katolickiej Tradycji – kard. Raymond Leo Burke oraz bp Athanasius Schneider – wezwali do modlitwy i postu w intencji odrzucenia heretyckich zapisów Instrumentum Laboris. Duchowni mówią wprost o zagrożeniu zainfekowania Magisterium przez treści panteistyczne i pogańskie. Jest się więc czego obawiać! – pisze redaktor wydania Michał Wałach.

 

Aby pobrać 75. numer „PCh24 Co Tydzień” wystarczy kliknąć TUTAJ.

  

  

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
L
Masz rację. Co więc możemy robi? Ja, mimo wszystko mówię, ostrzegam, ale oczywiście niewiele osób udaje mi się przekonać. Są modlitwy- egzorcyzmy, np. św. Michała Archanioła, warto odmawiać jak najczęściej. Pozdrawiam Cię.
terenia
kwiatek77 żyj po swojemu i daj żyć innym,,,baaaaaaa,życie innych nie powinno Cię obchodzić--czyli nie tatuj się ,nie kolczykuj się,nie wierz w zabobony!!!!!!!,,,,ale dlaczego życie obcych Tobie osób Cię obchodzi????????
czloax
Obawiam się, że mógłby p. Cejrowski sobie zaszkodzić wizerunkowo i że sama TV mogłaby mu się na takie treści nie zgodzić gdyby zechciał sam w ogóle. Ponadto ma on specyficzny styl przemawiania humorystyczno-kpiarski więc chyba niewielu wzięłoby to na poważnie. Z drugiej strony nudziarzy w ogóle nie zechcą słuchać więc może jednak? Ale z autopsji wiem, że niewielu takie ostrzeżenia traktuje serio. Tworzą się grupki kpiących po cichu, ktoś odwazniejszy głośno zaneguje, są też cisi tajemniczy nie wypowiadający się, czasem w kimś przeważy rozsądek i się nawróci.
L
Popieram Czloax, też widziałam działanie złego ducha, słyszałam i czułam. Wiem, że szatan, złe duchy istnieją osobowo i działają, że mogą "siedzieć" w przedmiotach. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Dzięki Bogu udało się tego pozbyć z domu. Moment ujawnienia był jak z horroru. Dla mnie chwila strachu nie do opisania. Zagrożenie rzeczywiście jest niewyobrażalne, a niestety chyba większość ludzi nie wierzy w to, inni się boją o tym słuchać. Gdyby jednak osoby znane, jak pan Cejrowski, o tym opowiadały, wielu ludziom łatwiej by było uwierzyć. Kto ma taką możliwość, proszę zachęcić pana Cejrowskiego. Mógłby ochronić wiele osób.
czloax
Czy kwiatek77 to W. Cejrowski? Jeśli tak, powiedz Pan to w jednym ze swoich programów, żeby ostrzec gawiedź. Są różne siły, widziałem ale nie chcę w tym babrać więc pominę. Na moje oko stoją za tym szatani mam podstawy, by tak wnioskować. Ludzie a w tym mlodzież i dzieci nawet włażą w tą pułapkę jak w masło i to tłumnie.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY