Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 03 CZERWCA
Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
Imieniny obchodzą:
Leszek, Klotylda, Tamara
 

Szafy byłych agentów

Data publikacji: 2012-05-16 11:00
Data aktualizacji: 2013-09-05 14:44:00

Zachęcamy do obejrzenia filmu ze spotkania klubu „Polonia Christiana” w Opolu. Dziennikarz Wojciech Sumliński zastanawiał się nad tym, co mają w swoich szafach byli agenci SB, skoro tak boją się ich środowiska, które wówczas z nimi współpracowały.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Stanislavus
Jak leczona, czy usunięta na zawsze vinna być gangrena i kto to wykona ?
ja
Mają suszoną kiełbasę.
Były Papież modlący się za swój lud (4) "Motu proprio Summorum pontificum" Głównym problemem współczesnego Kościoła nie są bowiem miłośnicy dawnej liturgii, lecz ci, którzy nie zgadzają się z papieską interpretacją Soboru, czyli w ciągłości z tradycją Kościoła "Motu proprio Summorum pontificum" jest przeznaczone dla całego Kościoła, aby ponownie odkrył bogactwo dawnej liturgii. Kryzys społeczny po 1968 roku spowodował w Kościele głęboki wstrząs i poważny kryzys tożsamości. Przenoszenie odpowiedzialności za zaistniałą sytuację na reformę liturgiczną jest znacznym uproszczeniem. Odnowa liturgiczna była i pozostaje nadal źródłem postępu w życiu sporej części katolików. W ten sposób Benedykt XVI zainicjował reformowanie reformy liturgicznej, nowy ruch liturgiczny, mając wyciągnąć Kościół z różnego rodzaju dualizmów, w które popadł on po Soborze wbrew intencjom ojców soborowych ? twierdzi kard. Kurt Koch, przewodniczący watykańskiej dykasterii ds. ekumenizmu. A z
Kos
Niestety Wasz film o szafach byłych agentów jest jakos zahamowany i nie wyświetla się. Może przypadek? Jęłśi to Wam możliwe - może warto sprawdzić?. Pozdrawiam!
marekb54
Pan Wojciech Sumiński według mnie jest w gronie największych POLSKICH PATRIOTÓW. Panie Wojciechu. Pierwsze lata wolnego Sejmu kojarzyły mi się ze stodołą, w której stoją worki pełne zboża. Co cztery lata wpadały chordy szczurów. Rozszarpywały te worki, napełniały wola i uciekały. Zostawały po nich odchody i podeptane ziarno. Wystarczy prześledzić ostatnie ok. 20 lat, poddać analizie i można wyrobić sobie zdanie na ten temat. Jest absurdem, żeby garstka cwaniaków niszczyła dorobek naszej Ojczyzny i przyszłość naszych dzieci. Nie mówię tutaj o ludziach, którzy do pracy w Sejmie szli ze szczerą i uczciwą intencją. Ale bardzo często do pracy w Sejmie przychodził gołodupiec a odchodził milioner.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY