Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 27 LUTY
Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Gabriela, Honoria
 

Szwecja na beczce prochu. Punktem zapalnym środowiska imigranckie

Data publikacji: 2019-08-25 07:03
Data aktualizacji: 2019-08-23 13:45:00
WIADOMOŚCI
Zdjęcie ilustracyjne TT NEWS AGENCY / Reuters/Forum

W tym roku w Szwecji miały już miejsce 120 eksplozje ładunków wybuchowych. Policyjne dane wskazują, że to 45 procent więcej eksplozji niż w roku ubiegłym. Najwięcej takich niebezpiecznych zdarzeń miało miejsce w Skanii, gdzie mieszka szczególnie wielu emigrantów.

 

Według szwedzkiej policji detonowanie ładunków wybuchowych jest wynikiem „społecznego wykluczenia” niektórych mieszkańców Szwecji. Wskazuje się też tu na dużą skalę przestępczości, jaka istnieje w dzielnicach zamieszkałych przez imigrantów. Problem zamachów jest w Szwecji poważny. Zaledwie kilka dni temu policji udało się udaremnić próbę zamachu, na dużą skalę, w zamieszkałym przez 60 tys. osób miasteczku Ostersund.

 

Szwedzka Agencja Zarządzania Kryzysowego, po zdemaskowaniu próby tego zamachu, zaleciła władzom samorządowym mniejszych szwedzkich miast opracowanie specjalnego planu działania w wypadku zamachu terrorystycznego. Bowiem jak do tej pory plany takie posiadały tylko duże szwedzkie miasta.

 

Jak jednak widać problem narasta i zamachy terrorystyczne niedługo mogą stać się realnym zagrożeniem dla mieszkańców nie tylko dużych miast, ale całej Szwecji. „Przede wszystkim każdy musi mieć świadomość, że tego rodzaju incydenty mogą wydarzyć się również w mniejszych miastach. Władze samorządowe powinny dokonać oceny, które, miejsca, budynki i obiekty są najbardziej narażone na ewentualny atak. Później należy podjąć odpowiednie działania, aby poprawić ich ochronę” - powiedział szwedzkiemu radiu, Jonas Eriksson, dyrektor Wydziału ds. Bezpieczeństwa Publicznego szwedzkiej Agencji Zarządzania Kryzysowego.

 

Jest tajemnicą poliszynela, że sprawcami zamachów są zazwyczaj muzułmańscy radykałowie przybyli do Szwecji z falą imigrantów, choć szwedzka policja stara się ten fakt przemilczać. Za masowe przyjazdy do Szwecji emigrantów odpowiadają socjaldemokratyczne partie polityczne. Imigranci odwdzięczają się im oddawaniem na te partie swoich głosów podczas  wyborów. W Skanii, skupisku imigrantów, socjaldemokraci mają ogromne poparcie. Co ciekawe również tam, według danych szwedzkiej policji, dochodzi do największej ilości zamachów i eksplozji ładunków wybuchowych.

 

Źródło – radioszczecin.pl

AB

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Gene
Narracja władz wiele mówi. Prawo rewolucji to niekończące wyzwalanie uciskanych grup. Rewolucja musi trwać nieustannie. To akceptacja zła dlatego terroryzm czy przestępczość nie ma znaczenia.
Szyszka
W Szwecji już dawno nie jest tak jak kiedyś. Wręcz przeciwnie. Szwecja jest w sytuacji patowej. A to wszystko "zawdzięcza" głównie Lewakom, Komunistom w Szwecji ten ustrój jest dozwolony, ale także takim partiom, które niestety grają już na podobną modłę szczególnie w kwestiach takich jak LGBT, UCHODŹCY itp. tak jak u nas PO czy Zieloni. U nas będzie podobnie jak Polacy głupio zagłosują. Już na przykładzie Warszawy widać jakie zmiany przyniosła prezydentura Trzaskowskiego i Rabieja. PORAŻKA!!! DLATEGO... wszystkie ręce na pokład, żeby po wyborach nie obudzić się w rzeczywistości, którą można będzie porównać do Polski pod zaborami.
halina
Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało.
Syk
Mają to na własne życzenie.
Ryś
Zostali ubogaceni. Podobnie Polacy zostali ubogaceni folksdojczami. Teraz w rocznicę wrześniowej tragedii będą meli radosny marsz w Gdańsku.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY