Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 06 CZERWCA
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
Pierwsza Sobota
Imieniny obchodzą:
Norbert, Paulina
 

Tragiczne kłamstwo rewolucji seksualnej: raport PCh24.pl

Data publikacji: 2018-05-01 10:02
Data aktualizacji: 2018-05-04 07:21:00
OPINIE
fot. Rue des Archives/Forum

Na 2018 rok przypada 50-lecie niechlubnej rewolucji seksualnej z 1968 roku. Do tej pory ludzką płciowość uznawano za coś osobistego, a afiszowanie się z nią za niegodne. Tymczasem po rewolucji seksualnej wstydliwość odeszła do lamusa. Ponadto od tej pory ze zdwojoną siłą wrogowie tradycyjnej rodziny niszczą wszystko, co z nią związane.  Pokłosie tej rewolucji to między innymi plaga rozwodów, aborcji, antykoncepcji, zboczeń oraz ideologia gender. Ich skutki są tragiczne: kryzys demograficzny, rozbite rodziny, cierpienie dzieci i pogrążanie się w grzechu.

 

W 1917 roku światem wstrząsnęła rewolucja komunistyczna. Warto pamiętać, że bolszewicy nie poprzestali na obaleniu tradycyjnej władzy państwowej i własności prywatnej. Rozpoczęli także wyrywanie z korzeniami fundamentów społeczeństwa, takich jak rodzina. W 1917 roku umożliwili rozwody z powodu samej niezgodności charakterów. Zalegalizowano też aborcję. W tych mrocznych czasach sowiecka feministka Aleksandra Kołłontaj gloryfikowała zaspokajanie popędu i wyzwolenie kobiet.

 

Tymczasem w 1923 roku w niemieckim Wiemarze Georg Lukacs, Theodor Adorno i Herbert Marcuse i inni założyli szkołę frankfurcką. Ta dążyła do zniszczenia fundamentów zachodniej kultury. Neomarksiści skupili się na „nadbudowie”, a więc na religii, obyczajach, instytucjach, mentalności. Dążenia te, jako osłabiające Zachód spotkały się według historyków z poparciem moskiewskiej agentury. Chociaż więc ZSRR częściowo odszedł od radykalnych wykwitów rewolucji obyczajowej, to przyczynił się do jej zaszczepienia na Zachodzie.

 

Koryfeusze rewolucji 1968 roku obiecywali szczęście i zaspokojenie. Doprowadzili jednak do ciągłego poczucia niespełnienia, emocjonalnego rozchwiania. Obiecywali miłość, a przynieśli wewnętrzną pustkę.

 

Prezentujemy raport najciekawszych tekstów polskich i zagranicznych autorów, którzy na łamach Pch24.pl analizowali i demaskowali idee i skutki obyczajowego przewrotu z 1968 roku. Nie czynimy tego jednak po to, by lamentować, lecz by z pomocą łaski nadprzyrodzonej walczyć o przywrócenie prawdy, dobra i piękna.

 

„Emancypacja seksualna” dzieci

Od kilku dziesięcioleci można zaobserwować, że rodzice mają coraz mniejszy wpływ na swoje dzieci. Logiczną konsekwencją tego stanu rzeczy jest to, że w coraz mniejszym stopniu mogą kształtować ich mentalność. Proces ten można po części wyjaśnić oddziaływaniem środków masowego przekazu, mających dostęp do świata dziecka już w pierwszych latach jego życia. Zjawisko to uległo niezwykłemu nasileniu wraz z pojawieniem się Internetu. Obecnie dla wielu nastolatków Internet jest ważniejszy nawet od telewizji. Zachęcamy do zapoznania się z obszernym fragmentem poruszającej książki niemieckiego obrońcy życia i rodziny Mathiasa von Gersdorffa „Rewolucja seksualna zagraża dzieciom”.

http://www.pch24.pl/-emancypacja-seksualna--dzieci,22547,i.html#ixzz51hs8Xugv

 

Gabriele Kuby: rewolucja seksualna w szkole i przedszkolu

O ideologicznych fundamentach, skutkach „edukacji" seksualnej i wyzwaniach stojących przed młodym pokoleniem mówi Gabriele Kuby - niemiecka socjolog, autorka książki „Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności”.

http://www.pch24.pl/tv,-gabriele-kuby--rewolucja-seksualna-w-szkole-i-przedszkolu,36146

 

Pedofilia – zatruty owoc rewolucji obyczajowej

Temat pedofilii w Kościele chętnie poruszają media liberalne. Jednak nie wahał się do niego odnieść także katolicki kapłan i naukowiec zarazem. Ksiądz dr hab. Andrzej Kobyliński na łamach pisma „Studia Bobolanum” nie ukrywa prawdy i nie stara się jej koloryzować: w belgijskim Kościele dochodziło do kolosalnych nadużyć. Wbrew liberalnej narracji podkreśla jednak, że stanowiło to skutek zachłyśnięcia się przez katolików w tym kraju neomarksistowskimi ideami wyzwolenia seksualnego.

http://www.pch24.pl/pedofilia---zatruty-owoc-rewolucji-obyczajowej,54863,i.html#ixzz51hqyJYS5

 

Skandal na Deon.pl to triumf rewolucji seksualnej!

Po skandalicznym artykule na portalu Deon.pl nasuwają się rozmaite refleksje i pytania. Zastanówmy się: czy wypadałoby nam rozważać związek między „erotyczną ekstazą z fenomenem wyjątkowej pozycji w historii” jakiejkolwiek czcigodnej kobiety i damy? Nie! W sposób oczywisty byłoby to złe i nie uchodziło dżentelmenowi, a zwłaszcza katolikowi. Czy więc możemy wyobrazić sobie, aby normalny, przyzwoity mężczyzna rozważał „erotyczną ekstazę” swojej własnej matki? Przecież to absurdalne! Dlaczego więc ktokolwiek dopuszcza się tego wobec Matki Boga i nas, ludzi? – pyta Arkadiusz Stelmach.

https://www.pch24.pl/skandal-na-deon-pl-to-triumf-rewolucji-seksualnej-,56603,i.html

 

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” – kolejny etap rewolucji seksualnej

Książki E.L. James stanowią poważne zagrożenie cielesne i duchowe. Wyznaczyły one niejako nowy trend społecznej akceptacji dla rewolucji seksualnej. By tak się mogło stać, publikację poprzedził oczywiście cały szereg innych wydarzeń w popkulturze, oswajających ludzi z wulgarną seksualizacją – mówi Mathias von Gersdorff z niemieckiego stowarzyszenia Tradycji, Rodziny i Własności w rozmowie z Pch24.pl na temat skandalicznych „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. 

http://www.pch24.pl/piecdziesiat-twarzy-greya---kolejny-etap-rewolucji-seksualnej,33924,i.html#ixzz51ht3HWbo 

 

Patologia Hollywood przypomina, że każda rewolucja zjada własne dzieci

Rewolucja obyczajowa zrobiła swoje. Odcisnęła na ludzkiej (nie)moralności piętno tak głębokie, że pozostało niewiele osób, które nie znalazłyby się pod jej wpływem. Stawiająca jej opór i zmagająca się z jej cywilizacyjnymi konsekwencjami garstka niedobitków już dawno została ustawiona w masowym przekazie na pozycji grupy fanatyków (rzecz jasna z ciemnogrodzkim paszportem). Jednak to, co obecnie dzieje się w Hollywood, jednym z największych narzędzi destrukcji i redefiniowania wartości, udowadnia, że oto ci wsteczniacy cały czas mieli rację, a rewolucja, jak każda poprzednia, zaczęła zjadać własne dzieci – pisze Mateusz Ochman w fascynującym tekście o pladze molestowania w Hollywood.

https://www.pch24.pl/patologia-hollywood-przypomina--ze-kazda-rewolucja-zjada-wlasne-dzieci,55908,i.html

 

Ksiądz Dariusz Oko: atak tych środowisk to zaszczyt

Ksiądz Charamsa staje w jednej linii z dziennikarzami, którzy mnie nienawidzą. Poucza polski episkopat, więc musi to podobać się "Wyborczej". Atakuje mój ostry język, ale czyż Ewangelia nie jest pełna mocnych słów, o "grobach pobielanych" czy "plemieniu żmijowym"? – mówi ksiądz profesor Dariusz Oko, atakowany jednocześnie w "Tygodniku Powszechnym" i "Gazecie Wyborczej". W rozmowie z PCh24.pl ksiądz profesor Dariusz Oko, odniósł się do publikacji „Tygodnika Powszechnego” i „Gazety Wyborczej” dotyczących jego osoby.

http://www.pch24.pl/ksiadz-dariusz-oko--atak-tych-srodowisk-to-zaszczyt-,38488,i.html#ixzz51huqD6yl

 

Genderrewolucja

Od lat jesteśmy w Polsce poddawani swoistemu praniu mózgów, które obejmuje wiele obszarów, szczególnie jednak dotyczy sfery ludzkiej seksualności. Media głównego nurtu oraz lewaccy politycy przekonują, że w seksualności wolno właściwie wszystko, nie ma tu właściwie żadnych norm moralnych – no może poza dwiema: zakazem pedofilii i przemocy. Za to rozpoczynanie intensywnego życia seksualnego w wieku trzynastu lat, homoseksualizm, kazirodztwo, gejowska adopcja dzieci, skrajny promiskuizm – to, ich zdaniem, rzeczy całkiem normalne (bo, na przykład, zwierzęta czynią coś podobnego) albo wręcz pożądane, choćby dlatego, że dzieci gejów mają lepiej (jak niedawno na swojej okładce ogłosił jeden z miesięczników).

 

Tak zmasowanej ofensywie nonsensu należy się zdecydowanie przeciwstawiać, a żeby czynić to skutecznie, trzeba najpierw dobrze rozumieć, o co w niej chodzi. Zachęcamy do zapoznania się z druzgocącą analizą księdza dr hab. Dariusza Oko.

http://www.pch24.pl/genderrewolucja,13036,i.html#ixzz51hvITv8T

 

Życie „geja” to nie taka sielanka… Ks. Oko w Klubie "Polonia Christiana" w Łomży

„Gej ma w życiu średnio 500 partnerów seksualnych” – szokujące liczby przytoczył ks. prof. Dariusz Oko na spotkaniu Klubu Polonia Christiana w Łomży. Prelegent przypomniał słuchaczom, jakie jest prawdziwe oblicze homoseksualizmu, wbrew medialnej propagandzie ukazującej pederastię jako coś „fajnego” i „normalnego”.

 

Na spotkaniu Klubu Polonia Christiana pt. „Gender – od tolerancji do totalitaryzmu” ks. prof. Dariusz Oko przypomniał podstawowe fakty dotyczące homoseksualistów żyjących zgodnie z imperatywem „wolnej miłości”. Osoby homoseksualne stanowią zaledwie 1 procent społeczeństw, podczas gdy 60 procent osób chorych na AIDS i choroby weneryczne to właśnie homoseksualiści. Do 40 procent przypadków pedofilii również homoseksualistów.

http://www.pch24.pl/zycie-geja-to-nie-taka-sielanka-ks--oko-w-klubie--polonia-christiana--w-lomzy,35166,i.html#ixzz51hvtDY8A

 

Pedofilia „orientacją seksualną”? Już tak!

Kolejny etap rewolucji seksualnej. Autorzy najnowszej edycji wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA) podręcznika diagnostycznego chorób i odstępstw od zdrowotnej normy wykreślili właśnie pedofilię z listy zaburzeń! Na pozór jest to tylko niewinne doprecyzowanie, mające na celu uniknięcie stygmatyzowania osób, które czując pociąg seksualny do dzieci, nigdy żadnego dziecka nie zgwałcili. Przypomnijmy, że ta sama argumentacja stała za wykreśleniem homoseksualizmu ze spisu chorób - by uniknąć stygmatyzacji. Na tym, do czego to doprowadzi zastanawiają się psycholog Bogna Białecka i profesor Aleksander Stępkowski.

http://www.pch24.pl/pedofilia-orientacja-seksualna--juz-tak-,18840,i.html#ixzz51i1HrGQT

 

2017 – rok pełen inicjatyw zwalczających rzekome przeludnienie

W raporcie o stanie ludności, zatytułowanym State of World Population 2017, Fundusz Ludnościowy ONZ (UNFPA) stwierdza, że „zrównoważony rozwój” można osiągnąć jedynie wskutek walki z ubóstwem – walki polegającej na ograniczeniu liczby ludności na świecie. Raport ostrzega, iż nierówność płci oraz odmowa tak zwanych praw seksualnych oraz reprodukcyjnych (czytaj: aborcji, sterylizacji i długotrwałej antykoncepcji) zagraża harmonijnemu rozwojowi świata, osłabia gospodarki narodowe i podważa wysiłki na rzecz likwidacji ubóstwa do roku 2030. O przerażającej depopulacyjnej agendzie pisze Agnieszka Stelmach.

http://www.pch24.pl/2017---rok-pelen-inicjatyw-zwalczajacych-rzekome-przeludnienie,56936,i.html#ixzz51i2QGeSC

 

Rewolucja seksualna a „Humanae Vitae”. Demoralizację można było powstrzymać?

„To tylko seks, chodzi tylko o seks” - tak właśnie przed laty próbowano usprawiedliwić niemoralne zachowanie Billa Clintona. Czy tamta historia łączy się z ujawnianymi dziś skandalami związanymi z wykorzystywaniem seksualnym w Waszyngtonie i Hollywood? Czy wydarzenia mogłyby się potoczyć inaczej, gdyby właściwie odczytano encyklikę „Humanae Vitae”? Na te pytania odpowiada Michael Voris. Zachęcamy do zapoznania się z nagraniem video opublikowanym dzięki uprzejmości Churchmilitant.com.

https://www.pch24.pl/rewolucja-seksualna-a-humanae-vitae--demoralizacje-mozna-bylo-powstrzymac-,56584,tv.html

 

Przepis na rewolucję? Mniejszości seksualne plus „prawa kobiet”!

Na łamach portalu „Forbesa” ukazał się artykuł, który klarownie przedstawia zaangażowanie zagranicznych tzw. organizacji obywatelskich, podżegających do protestów w Iranie. Ich inicjatorzy uznali kobiety i mniejszości seksualne za siłę rewolucyjną najlepiej nadającą się do wzniecenia zamieszek prowadzących do zmiany rządów. Poprzez dostęp do Internetu – za pośrednictwem satelity oraz odpowiedniego oprogramowania – oferowane są produkty współczesnej „kultury” Zachodu, w tym popkultura oraz propaganda o „prawach seksualnych i reprodukcyjnych”, czyli aborcji i antykoncepcji. Tak właśnie dziś robi się rewolucję! – zauważa Agnieszka Stelmach.

https://www.pch24.pl/przepis-na-rewolucje--mniejszosci-seksualne-plus-prawa-kobiet-,57419,i.html

 

Sowiecka Białoruś – poligon pierwszej rewolucji seksualnej

Nakładem prywatnego wydawnictwa ukazała się za naszą północno-wschodnią granicą publikacja historyka, prof. Aleksandra Hużałowskiego, zatytułowana: „Rewolucja seksualna na Sowieckiej Białorusi w latach 1917-1929”. Książka opisuje skrzętnie do tej pory ukrywane fakty dotyczące eksperymentu zniszczenia moralności seksualnej, a przez to rodziny. Komunistyczne władze, widząc jak destrukcyjne skutki przynosi ta rewolucja społeczeństwu, same się z tego niebezpiecznego eksperymentu wycofały. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją pióra Adama Białousa.

https://www.pch24.pl/sowiecka-bialorus---poligon-pierwszej-rewolucji-seksualnej-,56495,i.html

 

Rewolucja seksualna w Słupsku?

Czy Słupsk stanie się polskim bastionem „nowoczesnej edukacji seksualnej”? Decyzja w sprawie zapadnie już w środę 31 stycznia. Wtedy Rada Miejska zajmie się uchwałą na temat „merytorycznego i organizacyjnego opracowania zintegrowanego programu edukacji seksualnej”. Wprowadzenia go w życie chce rządzący Słupskiem Robert Biedroń. Jak bowiem ustalił portal PCh24.pl, to właśnie homoseksualny prezydent postuluje rewolucyjną zmianę.

http://www.pch24.pl/seksualna-rewolucja-w-slupsku--miastu-rzadzonemu-przez-homoaktywiste-grozi-gorszaca-edukacja-,57829,i.html#ixzz5CN6XrFHn

 

 

opracowanie: mjend

 

  

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Kasai
@abc - z jednej strony zgodzę się (KK przespał sporo czasu od lat 60tych, nie mówi w ogóle o np. negatywnych skutkach ubocznych antykoncepcji hormonalnej), z drugiej obecnie metody naturalne powoli przestają się kojarzyć z mało skutecznym "kalendarzykiem" - wkroczyła do tego technika (np. komputery cyklu Lady Comp), model Creightona pozwala na dokładną obserwacje nawet dla kobiet z nietypowymi cyklami, itd. Prawdą jest, że małżeństwo długo nie było w centrum KK (mimo tego, że większości wiernych to małżonkowie!) i traktowane było nijako, jako coś gorszego niż powołanie kapłańskie i zakonne, dominowało podejście św. Pawła, że małżeństwo to zło konieczne ("Ze względu jednak na niebezpieczeństwo rozpusty niech każdy ma swoją żonę, a każda swojego męża" - gdzie tu miejsce na miłość, radość i szczęście małżeńskie?!), ale to się zmienia.
abc
Na demoralizację seksualną lat 1968 Kościół katolicki odpowiedział redukcjonizmem pożycia małżeńskiego sprowadzając pożycie małżeńskie do roli inklinacji płodzenia dzieci lub całkowitej abstynencji, gdy odczyt naturalnych metod regulacji poczęć stał się nieczytelny pod wpływem różnych czynników np.czynników geriatrycznych. Kościół zaniechał przeprowadzenia badań naukowych, oparł się na woli swoich hierarchów uprzedzonych do pożycia małżeńskiego nie związanego z płodzeniem dzieci. Na patologię lat 1968 roku Kościół odpowiedział ideologią redukującą pożycie małżeńskie aż do stadium małżeństwa białego. Wiele małżeństw popadło w dysharmonię małżeńską, co spowodowało uderzenie w małżeńską jedność. Tak to jest jak do ewangelii Chrystusa dodaje się ideologię.
donoszę, że
Słupsk się obronił :) Radni nie zgodzili się na szkolną seksedukację.
http://netpoint.systems
Pranie mózgu jakie wywołują np. władze Niemiec czy Szwecji prowadzi do zatracenia podstawowych ludzkich instynktów tj chociażby instynkt samozachowawczy, najlepszym przykładem jest tu Szwecja która stacza się na dno za sprawą ludzi którzy rządzą tym krajem , gdzie nie ma już wolności słowa, gdzie dziecko jest własnością państwa , gdzie rodzic ma już naprawdę niewiele do powiedzenia w kwestii wychowania itp. , ludzie są zastraszeni, ponieważ każda publiczna krytyka "ogolnie przyjętych standardów" kończy się wyalienowaniem społecznym.
Bardzo dobry pomysł
Redakcjo, świetny pomysł z takimi zbiorczymi artykułami podsumowującymi najważniejsze publikacje na portalu odnośnie tematu :)
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY