Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 26 LISTOPADA
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Imieniny obchodzą:
Konrad, Lucjan, Sylwester
 

Trwa wojna z chrześcijaństwem. Polska jest bastionem pośród barbarzyńców! || ROZMOWA PCH24.PL

Data publikacji: 2020-11-13 08:07
Data aktualizacji: 2020-11-13 15:59:00

W ostatnich tygodniach w Polsce doszło do nasilenia wojny religijnej, jawnej walki z chrześcijaństwem. A to dlatego, że Polska pokazała światu, że potrafi dochować wierności wartościom chrześcijańskim – mówi prof. Mieczysław Ryba w kontekście eseju dr. Marcina Jendrzejczaka Cywilizowana Polska i jej wrogowie. Przeczytaj esej na portalu PCh24.pl.

 

 

  

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Andrzej
Polska się zmienia - barbaryzuje i ateizuje. Niektóre media to szczują Polaków przeciwko sobie. Nawet się nie zająkną o tolerancji - ta jest wyłącznie w jedną stronę. Narracja mediów jest taka, że my Chrześcijanie jesteśmy zmuszani do akceptowania przemocy, poniżania wyśmiewania, pogardy i obelg.
tak tylko
"Wrogowie Chrystusa starają się dziś wszystkimi sposobami o powiększenie licz­by swych zwolenników. Zastępy niewierzą­cych i bezbożników rosną z każdym rokiem. Narodom Europy grozi zupełne odstępstwo od Boga. Wobec tego wszyscy wierzący skupić się powinni około Zbawiciela naszego - Je­zusa Chrystusa. On jest Królem. My ma­my być Jego sługami i żołnierzami. Nie wystarczy dziś, że się modlimy, że chodzimy do kościoła - przystępujemy do sakramen­tów świętych. Trzeba wiarę też wyznawać, trzeba żyć według zasad wiary - wiary bronić. Gotowi musimy być dla Chrystusa stanąć do walki, dla Niego cierpieć i nawet umierać!" /Dla Chrystusa Króla - x. A. Majewski PSM. Warszawa 1933 r./
Wyklęty
Maryjo! Zmiażdż głowę demona w sumieniach władców tego świata!
panMarek
Bo słuchać się i czerpać wiedzę można tylko od mądrzejszego od siebie. A kto jest najmądrzejszy? No, Pan Bóg! Jest nawet nieskończenie mądry. To dlaczego ludzie nie korzystają z z tego Źródła? Bo nie chcą i jeszcze bardziej nie mogą. A dlaczego nie mogą? Bo stworzono im - głównie poprzez masońsko-kołłontajowski system nauczania - taki kokon który nie przepuszcza Światła Bożego a za to daje im pewność siebie i wielkie poczucie pychy i wyższości wobec innych. Wpojono im zachowanie przejawiające się tym, że "radzą sobie", "są niezależni finansowo", "mają przyjaciół" np. łapki w górę w pejsbooku. Mówiąc krótko: zostali wyprowadzeni w pole i ... nawet o tym nie wiedzą. W nieziemskiej książce ?Gdy Pan mówi do serca? - ks. Gaston Courtois ? Pan nasz, Jezus Chrystus, powiedział o tym tak: 3. Słowa moje i światło, które z nich bije, nadają wszystkim rzeczom ich właściwe miejsce w kręgu mojej niezmierzonej miłości i w perspektywie wieczności, niczego nie umniejszając z
Nikt
Damy radę. Nie z takich tarapatów naród polski wychodził :
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY