Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Wałach, Kolanek: nie strzelaj do dzika, „adoptuj” świnię i najlepiej sam zgiń człowieku! [VIDEO]

Data publikacji: 2019-01-09 18:11
Data aktualizacji: 2019-01-11 11:03:00

Masakra! Holokaust! Mordercy! Zbrodniarze! Obrońcy „praw” zwierząt prześcigają się w wymyślaniu coraz mocniejszych określeń na planowany i – co ważne – konieczny odstrzał 200 tys. dzików. Może więc wzorem trwającej akcji „adopcji” świni czas rozpocząć kampanię „adoptuj dzika”? Ekolodzy zapomnieli jednak o mądrości znanej z dzieciństwa każdemu: dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły. O kulisach ekologicznej afery, prozwierzęcej ideologii i związanych z tematem wielkich pieniędzy rozmawiają w programie „Między Newsami” Tomasz Kolanek i Michał Wałach.

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Rys
@ do krisbac W księdze powtórzonego prawa czytamy: 15 A jeślibyś chciał jeść i jedzenie mięsa podobałoby się tobie, zabij i jedz według błogosławieństwa Pana, Boga twego, które tobie dał w miastach twoich; czy jest nieczyste, to jest mające zmazę i ułomne, czy też czyste, to jest całe i bez zmazy, i stąd ofiarować się je godzi, jak sarnę i jelenia jeść będziesz, 16 nie pożywając tylko krwi, którą na ziemię jak wodę wylejesz.
marian
Mówi się dużo o dzikach a nic o stadach świń zabijanych pod pretekstem walki z wirusem. Poza tym w lasach jest coraz więcej wilków, które stają się coraz bardziej niebezpieczne, atakują nawet zwierzęta gospodarskie i tu jest zupełna cisza.
do krisbac
zwierze można ,dorosłego na wojnie można ,cos dużo tych wyjątków ,być może racje mają ci którzy mówią że przykazanie brzmi "nie morduj" nawet prawo to do dziś rozróżnia zabójstwo od mordu-torturowanie przed śmiercią
krisbac
Jeśli ktoś uważa, że chrześcijaństwo w jakikolwiek sposób zabrania zabijania zwierząt, to nie zna Pisma Świętego, które mówi wyraźnie, że Pan Bóg zwrócił się do Św. Pawła w kwestii wszelakich zwierząt następującymi słowami: 'Zabijaj, Piotrze i jedz!' (Dzieje Apostolskie 10:13). I taki jest słuszny Boski Porządek- dzika można zastrzelić, a dziecka nienarodzonego zabijać nie można. Wbijcie to sobie do głowy nieczyści ekopoganie i lewacy żądni ludzkiej krwi.
MAjka
Czy ja widzę coś o Chrześcijaństwie w nazwie 10 przykazań nie obowiązuje? Nie zabijaj! Nigdy Bóg nie dodał, że dotyczy to tylko ludzi!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY