Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 11 LIPCA
Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
Imieniny obchodzą:
Olga, Benedykt, Kalina
 

Warszawski sąd umorzył sprawę przeciwko Kai Godek

Data publikacji: 2020-05-27 17:00
Data aktualizacji: 2020-05-27 17:20:00
WIADOMOŚCI
Kaja Godek. Fot. TVP Parlament

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ umorzył sprawę przeciwko Kai Godek, która w telewizyjnej wypowiedzi ostro odniosła się do zależności pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. Osoby podające się za reprezentantów środowiska LGBT oskarżyły liderkę Fundacji Życie i Rodzina o zniesławienie.

 

„Postanowienie sądu jest krokiem na drodze do ograniczenia lewackiej agresji wobec obrońców życia i rodziny” – skomentowała „na gorąco” w mediach społecznościowych Kaja Godek.

 

Powodem umorzenia był fakt, że skarżący nie udowodnili, że wypowiedź dotyczyła ich – to znaczy, że są homoseksualistami.

 

Sprawa dotyczyła dyskusji sprzed około roku na antenie stacji Polsat News. Kaja Godek zauważyła, że niezależnie od tego, czym zajmują się na co dzień sprawcy pedofilii, większość przestępstw z tego obszaru ma charakter homoseksualny.

 

Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce. Dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich. Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty – powiedziała liderka ruchu pro-life.

 

Słowa te oburzyły siedem osób wspieranych przez lewacki Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Ludzie ci złożyli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa twierdząc, że zostali obrażeni (powołali się na art. 212 kodeksu karnego). Wśród skarżących był Rafał Gaweł, założyciel Ośrodka, skazany prawomocnie za malwersacje finansowe i ukrywający się przed polskim wymiarem sprawiedliwości za granicą.

 

Kaja Godek oceniała przed środowym posiedzeniem sądu, że jej sprawa da odpowiedź na pytania, o to co jest ważniejsze: bezpieczeństwo dzieci czy interesy lobby homoseksualnego, któremu coraz trudniej ukrywać związek z lobby pedofilskim oraz czy dzieci przed pedofilią można bronić tylko w określony sposób – w taki, na jaki pozwala środowisko LGBT.

 

 

  

 

 

Źródła: Facebook, Twitter, ZycieiRodzina.pl, PCh24.pl/MA

RoM

 

 

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Ola
Brawo odważna kobieta
Głupota
@Mądrość ale są zdolni do rozrodu, lesbijki mogą zapłodnić się in vitro albo w jedną noc, geje też mogą i potem matka zrzeknie się praw do dziecka i tyle. Za to osoby bezpłodne tak nie mogą, niepełnosprawne nie są w stanie. Zaburzenie płodności to np mniejsza przeżywalność plemników, złe środowisko w macicy. BEZPŁODNOŚĆ to nie zaburzenie, bo zaburzenie obniża płodność o około 25-60%, bezpłodność za to daje marne szanse na potomstwo mimo że nie jest zaburzeniem
Mądrość
@Głopota, skieruj swe niedouczone pretensje do środowisk LGBT. Starość i młodość są fazami rozwoju dotyczącymi wszystkich ludzi, celibat jest wyborem woli, bądź sprawą okoliczności zewnętrznych, zaś niezdolność do rozmnażania to właśnie TYPOWE ZABURZENIE w ciele, czy psychice. Ideolodzy LGBT zaś "wymyślili", że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, czym wykluczają sami siebie z gatunku: homo sapiens. I to oni niech udowadniają swe roszczenia.
Głupota
@Mądrość czyli starsze kobiety też nazwiesz odrębnym gatunkiem? Samotnych ludzi bez dzieci też? Bezpłodnych? Nie jest to odrębny gatunek tylko efekt tak zwanej zmienności populacyjnej. Zaczerp wiedzy odnośnie biologii, zastanów się i potem dopiero pisz. Ale jak chcesz to udowodnić to proszę bardzo idź się wykłócać aby bezpłodni, niepełnosprawni i homo byli odrębnym gatunkiem
Mądrość
@Głupota, niektórzy homoseksualiści twierdzą, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, lecz ich immanentną cechą, a skoro są niezdolni do rozmnażania z ludźmi, czynią tym samym siebie odrębnym gatunkiem. To należy jednak najpierw udowodnić...
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY