Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Witold Gadowski: szczepionka, Trump i Wielki Reset || Prawy Prosty

Data publikacji: 2021-01-08 20:00
Data aktualizacji: 2021-01-11 07:46:00

Witold Gadowski w programie Łukasza Karpiela „Prawy Prosty” opowiada o szczepionce, Trumpie i projekcie Wielkiego Resetu.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
AS2202
Co wynika z tego? Ano jak wynika obliczeń dokładnie to, że jeżeli przez maseczkę może przenikać tak ogromna liczba wirusów to tym bardziej przeniknie 1000, 10.000 czy nawet 1 milion wirusów. I ani maseczki ani tzw. odległość społeczna nic nie pomogą. Po co więc ogromne międzynarodowe zakupy maseczek i tzw. przyłbic- po prostu jest największy w dziejach ludzkości PRZEKRĘT ? który ma uzasadnić nałożenie na nas niewolników dodatkowych podatków przy zmniejszeniu wydatków. Kłania się także Rząd Światowy. Uprzejmie proszę, aby wszystkie tzw. ??autorytety? medyczne i polityczne odniosły się do powyższego artykułu i przedstawili własne obliczenia ale bez zbędnego bełkotu. Inaczej Polacy będą was traktować jako zdrajców Narodu Polskiego.
Tina
Nie mogę zrozumieć dlaczego nasz rząd włączył się w ten światowy spisek. Dlaczego Kaczyński postawił na Morawieckiego, który nas po prostu oszukał w tej Europie. Dlaczego zgodzili się na te szczepionki, które podobno mają działać około 8 miesięcy. To ludzie mają się szczepić co roku? I jeszcze będą nas do tego przymuszać? Ja się na to nie zgadzam.Nastały takie czasy, że w pracy trzeba uważać co się mowi bo za nieprawomyślne poglądy można wylądować na dywaniku. Straszne czasy a Panowie Redaktorzy mówią, że ten rok zapowiada się gorzej niż poprzedni. Gdzie jest ratunek i wyjście z tej matni? Musimy się modlić o jakąś Bożą interwencję bo innego sposobu nie ma.To jedyna nadzieja. Nie możemy też się poddać i tak biernie czekać co jeszcze będą nam chcieli narzucić itd...Nie możemy pozwalać na ograniczanie naszych praw , niech wreszcie to społeczeństwo się obudzi!
E
@meduza ''Jeżeli szczepionka na COVID miałaby tyle skutków ubocznych, to dlaczego rządy zaszczepiają najpierw lekarzy i pielęgniarki ? Przecież ich wykształcenie jest bardzo drogie.'' - Skoro lekarze dają się WYszczepić tzn., że zbyt wielkim IQ nie grzeszą, czyli za publiczne pieniądze wykształcono miernoty. Optymistycznie patrząc: WYszczepienie dokona selekcji naturalnej w narodzie.
Samanta
@meduza, po pierwsze sam producent nie zna długofalowych efektów, po drugie testy na zwierzętach nie zostały ukończone, po trzecie producent został zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności - czyli sam powątpiewa w swój produkt, po czwarte do produkcji/ testowania wykorzystano komórki mordowanych dzieci - i to zamyka całą dyskusję dla katolika. Poza tym szczepienia na grypopodobne wirusy są absurdalne, ponieważ wirusy mutują. Co teraz będą dwoma dawkami szczepić całe narody co 6 miesięcy?
raf
Pomijając medyczne aspekty szczepień, które mogą być korzystne, najgorsza jest propaganda sugerująca przyszły podział społeczeństwa na zaszczepionych i niezaszczepionych i związane z tym korzyści i ograniczenia. Oto niektórzy -osobiście znam-jako główny powód chęci zaszczepienia podają korzyści związane z korzystaniem np z hoteli czy linii lotniczych niedostępnych w niedalekiej przyszłości dla niezaszczepionych. Takie informacje podają tzw. główne media. Niebywała sytuacja, która sprowadza ludzi do niewolników, którzy w przyszłości może dadzą sobie wszczepić np chipy, aby mogli korzystać z reglamentowanych dóbr. Reszta niepokornych pozostanie na całkowitym marginesie, jako wyrzutki ponowoczesnych społeczeństw. Czy obecna sytuacja to nie próbą?
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY