Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 26 MAJA
Św. Filipa Neri
Św. Filipa Neri
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Ewelina, Marianna, Paulina
 

Wojewoda lubelski na celowniku homoaktywistów. Tych słów subkultura LGBT mu nie zapomni

Data publikacji: 2018-10-11 11:00
Data aktualizacji: 2018-10-11 15:30:00
WIADOMOŚCI
FOT. BARTLOMIEJ KUDOWICZ / FORUM

W akcie odwetu za fiasko, którym zakończyła się próba przeprowadzenia w Lublinie homomarszu, lewicowi radni chcą skierować apel do premiera Mateusza Morawieckiego z żądaniem odwołania prof. Przemysława Czarnka, zdecydowanego przeciwnika parad organizowanych przez środowiska LGBT.

 

Apel do premiera rządu RP, przygotowany przez lewicową koalicję radnych PO i Wspólny Lublin (zwolenników tzw. marszów równości) ma być poddany pod głosowanie 25 października, podczas najbliższej zwyczajnej sesji Rady Miasta Lublin. Głównym argumentem zawartym w apelu do szefa rządu, który zdaniem jego autorów decyduje o tym, iż „wojewoda powinien odejść”, jest jego wypowiedź na prywatnym kanale YouTube.

 

Wypowiedź została umieszczona w  serwisie na początku października, podczas gorącej społecznej dyskusji dotyczącej lubelskiego homomarszu, który  miał przejść ulicami tego miasta 13 października. „Obnoszenie się ze swoją seksualnością na ulicy jest po prostu obrzydliwe. Nie promujmy zboczeń, dewiacji, wynaturzeń” - przedstawił na YouTube swoje prywatne zdanie, a nie oficjalne stanowisko rządu, jak zarzucają w apelu radni PO. 

   

Jako pierwszy, tymi słowami poczuł się urażony młody organizator, który przeciwko prof. Przemysławowi Czarnkowi złożył prywatny akt oskarżenia. Teraz jego odwołania z funkcji wojewody, za te same słowa, chcą radni PO. Dziwne, że przypomnieli sobie o nich dopiero wówczas, kiedy prezydent Lublina Krzysztof Żuk, skutecznie zablokował przeprowadzenie homomarszu.  

 

Adam Białous

 

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
do Rajko
LGBT-owcy (nie mylić z homoseksualistami!) się nie rodzą. To są wybryki lewackiego prania mózgów. A jak nie chcesz naszych protestów to nie zwracaj na nie uwagi, hipokryto.
Wierny
Bóg zapłać redakcji
Rajko
Zastanawiam się: kto jest dewiantem ? Najpierw ochrona życia poczętego a nienarodzonego - bez apelacyjna! , a jak się narodzi LGBT-owiec to już wybryk natury i nie dziecko Boże. I jeszcze te porównanie do świata zwierząt - strzał we własne kolano. Akurat takie "wybryki natury" są pod szczególną ochroną. Jak nie chcecie marszów LGBT to nie zwracajcie na nich uwagi. Po co manifestować skoro to wszyscy olewają !!!???
hetero
Panie Wojewodo BRAWO ! Nie mozna sie bac wypowiadzac prawdy. Homoseksualizm, lesbijstwo i inne nienormalne formy niz zwiazek mezczyzny i kobiety sa wynaturzeniem i dewiacja przeciwna prawom Bozym. My katolicy i chrzescijanie musimy to glosno mowic: tolerowac to ze zyja np. biale lwy czy albinosy tygrysy czy homoseksualisci to jedno ale zeby mieli rowne czy wieksze prawa niz reszta to rzecz nieslychana i niemozliwa. A co mowi na to biblia, apostol Pawel, nasz Zbawiciel Jezus Chrystus? I tyle w tym temacie.
Do odwołania
Mam nadzieje ze go odwołają
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY