Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 23 WRZEŚNIA
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Imieniny obchodzą:
Pius, Bogusław, Tekla
 

Znany polityk myślał, że nikt go nie nagrywa. „Wprowadzimy homozwiązki, ale o tym nie mówimy”

Data publikacji: 2019-05-19 14:00
Data aktualizacji: 2019-05-19 14:33:00
WIADOMOŚCI
fot. Twitter

Czy Koalicja Europejska to – jak wmawiają nam media głównego nurtu – centrowa siła polityczna, powstała dla obrony rzekomo zagrożonego ładu demokratycznego w Polsce? Nie – to siła bardzo progresywna. Potwierdził to polityk KE, Rafał Grupiński, nie wiedząc, że jest nagrywany.

 

Nagranie Rafała Grupińskiego pojawiło się na Twitterze. Polityk przyznaje, że Koalicja Europejska popiera związki partnerskie, ale nie może o tym głośno mówić. Powód? „Musimy prowincje przyciągnąć do głosowania” – słyszymy na nagraniu.

 

- Na pewno w tej sprawie trzeba działać progresywnie – mówi Grupiński zapytany o legalizację związków partnerskich – Ale po dwudziestym którymś października. Dzisiaj nie eksponujemy tego za bardzo. Może to Rafał [Trzaskowski – red.] mówił w Warszawie, ale my już tego nie możemy mówić np. w Świebodzinie. Tam nas ludzie przepędzą. To jest problem – wyznał szczerze Grupiński, nieświadomy, że ktoś go nagrywał.

 

Doskonale wiadomo, że wprowadzenie związków partnerskich nie tylko osłabia trwałość rodziny, ale także – a może przede wszystkim – otwiera drogę do legalizacji homozwiązków. Dlatego wypowiedź Grupińskiego należy odczytywać przede wszystkim w ten sposób: „wprowadzimy homozwiązki, ale dopiero po październikowych wyborach parlamentarnych. A na razie milczymy na ten temat, by nie stracić poparcia bardziej konserwatywnej grupy wyborców”.

 

Rafał Grupiński został nagrany podczas wczorajszego marszu w Warszawie, zorganizowanego przez polityków Koalicji Europejskiej.

 

Źródło: dorzeczy.pl/Twitter

ged

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
taki 1
do Tornado. To PiS wciska kit że są prorosyjscy. Czy to gorzej czy lepiej? Nie ma my potrzeby kopać się z Rosjanami, to nasz największy sąsiad i powinniśmy z tego czerpać korzyści. Nie oznacza to zgody na poddaństwo. PiS właśnie pokazuje czym dla niego są wyborcy. Oni bez wojny oddadzą pół Polski syjonistom, bo przecież już wiemy ze się dogadują po cichu. 300 mld $ a wartość Polski jako marki wyceniono na 600 mld $, chcesz żeby weszli do Polski eskimosi? Już na bliskim wschodzie mają z nimi same kłopoty, chcesz mieć je w Polsce?
Tornado
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. To jest środowisko kryminogenne. Na plakatach pani Skrzydlewska jest z prezydent Łodzi Zdanowską, która jest skazana prawomocnym wyrokiem sądu.Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym ry
zielony
jak się czują teraz wyborcy o poglądach centrowych, których spora część głosowała na PO i tego posła? Czy tak jak kobieta, która kilka lat po ślubie dowiaduje się, że jej mąż jest kochającym inaczej i odchodzi do swojego homochłopca?!
aaa
@marek Koniec twojego świata może tak. Narody Afryki i Azji przejmą od nas katolicyzm, a po nas nawet nikt nie otrze z oczu łez.
taki 1
Dobrze że wychodzi to na wierzch. Codziennie odmawiam jedną dziesiątkę różańca w intencji by wszystkie te oszustwa i obrzydliwości się ujawniły, tak aby ludzie dowiedzieli się co nam ci oszuści szykują, i będę ją odmawiał do kolejnych wyborów. Trzaskowski chce wybudować dla nich dom publiczny za pieniądze podatnika. Nikt normalny nie uwierzy że to ma być hotel. Będą mogli tam do woli uprawiać sodomię, bez zbędnych spojrzeń ludzkich. Ludzie muszą się obudzić i zareagować. Może przynajmniej część społeczeństwa zareaguje. Także w tej intencji jedna dziesiątka różańca o natchnienie Ducha Św. dla Polaków i narodów Europy podczas wyborów, oraz pokierowanie ludźmi i ich zmobilizowanie aby wybrali najodpowiedniejszych. Jest jeszcze tydzień, to proszę włączcie te intencje, bo gdzie dwóch się modli ...itd. Trzeba rozbić to lewactwo, ponieważ oni wiedzą że jest to bój o wszystko, dlatego z taką agresją nas atakują.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY