Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 23 LUTY
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
VII Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Polikarp, Romana, Damian
 

Znany seksuolog szokuje: w Polsce niedługo zaakceptujemy zachowania pedofilne

Data publikacji: 2019-08-24 18:00
Data aktualizacji: 2019-08-25 12:37:00
WIADOMOŚCI

„Postuluje, by określenie >pedofil< zachować tylko dla grupy najmłodszej. Natomiast nie używać jej w odniesieniu do starszej grupy wiekowej” – napisał w książce „Seksualność dzieci i młodzieży. Pół wieku badań i refleksji” ceniony przez lewicę seksuolog prof. Andrzej Jaczewski.

 

W opinii seksuologa należy przedefiniować kwestię czystości, wpojonej rzekomo ludzkości przez cywilizację judeochrześcijańską. „W tej atmosferze przyjmuje się pogląd, że trzeba każdego kogo można, >chronić< przed zgubnym następstwem seksu. Należy chronić osoby z niepełnosprawnością (również, a może przede wszystkim intelektualnie), ale głównie trzeba chronić dzieci, bowiem im najbardziej zagraża naruszenie ich >czystości<. Nawet gdyby się okazało, że pewne formy pieszczot czy nawet aktywności erotycznej są dzieciom przyjazne, potrzebne i pożądane – trzeba je zwalczać” – zaczyna swój wywód Jaczewski.

 

Dalej robi się coraz bardziej przerażająco. Profesor Jaczewski przyznaje, że na zachodzie „stosunek do zachowań seksualnych, do realizacji potrzeb erotycznych ulega przemianom”. Z żalem zauważa przy tym, że nie dzieje się tak w Polsce. O jakich przemianach zatem mowa? „Przemiany idą w kierunku liberalizacji, racjonalizacji i akceptacji. Na pewno proces ten będzie dotyczyć także niektórych zachowań dziś traktowanych potocznie jako zachowania o charakterze >pedofilnym<, np.: czułość i pieszczoty dzieci” – szokuje Jaczewski.

 

Seksuolog proponuje, by granicę pedofilii ustalić na wiek do 8 roku życia (sic!). „Zupełnie czym innym jest kontakt seksualny (jakim by nie był) z nastolatkiem w okresie dojrzewania […] w tym okresie młodzi ludzie zwykle wiedzą, na czym on polega i najczęściej mają dość odwagi, by nie zgadzać się na propozycje, które są im niemiłe. Także trauma, jaka może powstać po kontakcie (nazwijmy go tu jeszcze) z pedofilem może być mniejsza, bowiem wydaje się, że poza przypadkami przestępczych działań (zgwałceń, szantażu) istnieje jakiś stopień przyzwolenia młodego człowieka na daną aktywność” – pisze prof. Jaczewski, którego fragmenty książki cytuje obszernie portal nczas.com.

 

„Postuluję, by określenie >pedofil< zachować tylko do grupy najmłodszej. Natomiast nie używać jej w odniesieniu do starszej grupy wiekowej” – kończy swój wywód Jaczewski.

 

Profesor Andrzej Jaczewski jest jednym z cenionych przez lewackie środowiska seksuologów. Pisał i udzielał wywiadów m.in. "Gazecie Wyborczej". Jego uczniem jest m.in. również znany prof. Zbigniew Izdebski. Jaczewski to wykładowca i autor licznych książek o wychowaniu seksualnym. Dlaczego promuje pedofilię? Czy jego słowa i teksty to jasny sygnał, że kolejnym krokiem po legalizacji związków homoseksualnych będzie wymuszanie na nas akceptacji dla pedofilii?

 

 

Źródło: nczas.com

ged

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
późno
Książka wydana w 2014 r , ciekawe że aż do tej pory nikt nie zwrócił uwagi na szokujące poglądy autora.
Prawicowy 14-la
Sam się boję o swoją przyszłość. A raczej o przyszłość swoich dzieci to ta dalsza przyszłość. Co się na tym świecie będzie dziać... Aż ciężko stwierdzić...
Matka Polka
Boli mnie głowa od czytania takich rzeczy. Wszystko jest relatywizowane. Szaleństwo chorych głów kawałek po kawałku wprowadzane jest w życie społeczne. Mój syn w tym roku idzie do pierwszej klasy. Miał to być fajny czas -nowy rozdział w życiu a ja się boję, że szkoła spaskudzi mi dziecko.. Jestem przerażona tym bezbożnym światem
Anna
I to profesor jest?co za brak wiedzy o człowieku
JARO
pan prof. pewnie tego nie wie, ale są jeszcze normalni rodzice w Polsce i każdego pedofila, który zbliży się, a nie daj Boże, skrzywdzi ich dziecko, to od ręki odpadnie mu ten pusty, zakuty i nabity lewackimi myślami łeb; i potoczy się do rynsztoku; wara zboki od naszych dzieci, bo w tym wypadku do dialogu na pewno nie dojdzie, tylko do czynów obronnych własnych pociech; jeńców nie będziemy brać; są jeszcze inne metody, po zastosowaniu których, odechce się wam krzywdzić nasze dzieci; ale to są niespodzianki, które wyprostują wasze paskudne charaktery i wyleczą raz na zawsze z chorej psychiki; są nad wyraz skuteczne;
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY