Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 20 WRZEŚNIA
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Imieniny obchodzą:
Eustachy, Faustyna, Filipina
 

Zwierzęta będą sądzić na Sądzie Ostatecznym? Absurdalne słowa Szymona Hołowni [VIDEO]

Data publikacji: 2019-08-24 06:40
Data aktualizacji: 2019-09-05 08:15:00

Portal PCh24 przygotowuje film poświęcony wegańskiej ideologii.

Wesprzeć produkcję można TUTAJ.

  

„Święty Kościół rzymski mocno wierzy i stanowczo utrzymuje, że w dniu Sądu wszyscy ludzie staną przed trybunałem Chrystusa w swoich ciałach i zdadzą sprawę ze swoich czynów” – czytamy w Katechizmie Kościoła katolickiego (1059). W innym miejscu (1051) Katechizm podaje: „Każdy człowiek w swojej duszy nieśmiertelnej otrzymuje na sądzie szczegółowym, bezpośrednio po śmierci, wieczną zapłatę od Chrystusa, Sędziego żywych i umarłych”.

 

Czy w tej klarownej Nauce można w ogóle dopatrzyć się jakiejkolwiek sugestii, że zaraz po śmierci – na sądzie szczegółowym – lub podczas Sądu Ostatecznego sądzić nas będą… ludzie, zwierzęta, inne stworzenia i świat?

 

Prezentujemy zaskakujący fragment wypowiedzi red. Szymona Hołowni – autora książki pt. „Boskie zwierzęta”. Słowa zostały zarejestrowane 9 marca 2019 roku podczas spotkania autorskiego w klubokawiarni HAVRE w Krakowie.

 

   

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Jola
Panie Hołownia nie wiem co Pan bierze ale proponuję wziąć połowę lub zmienić lekarza, ewentualnie dilera. Pan opowiada takie brednie,że aż głowa boli.
Kazik
Jeśli Szymon Hołownia zwątpił w siłę własnego sumienia, no to rzeczywiście pozostaje mu smutny wzrok i łzy mordowanej zwierzyny. Jednak innych niewątpliwie osądzi ich własne sumienie. Będzie ono nieprzekupne - a w świetle ogromnej miłości Chrystusowej- sprawiedliwe dla wszelkiego stworzenia.
Robi
Nic zaskakującego. Kolejna akcja zakompleksionego z parciem na ekran prowokatora. Robi wrażenie najemnika. Autorytetem jest profesor prawicowiec? Poplątanie z pomieszaniem. Mąci tylko po co? Dużo gada gada gada gada. Tak wprowadza się zamęt i odwraaca uwagę od zassadniczych tematów jakimi dzisiaj jest: pożoga nienawiści i kłamstwa, ustawa 447, aborcja, rozwody, ataki genderowców na bezbronne dzieci, powolne niszczenie autorytetu rodziny, kościoła, państwa i wiele innych. Pan Szymon Hołownia tak troszczy się o nasze dusze w kontekście zła jakie dotyka zwierzęta. To jaka troska i jakie działania podejmie w obronie dzieci? Jak na razie tylko bełkot. "A więc: poznacie ich po ich owocach."
APeeL
Redaktor Szymon Hołownia nie ma łaski wiary. Ponadto nie jest katolikiem, a tylko nasza wiara jest prawdziwa...reszta to "ulepszacze". Nie ma sensu dyskusja pomiędzy wierzącym, a "nauczycielem", bo często mamy do czynienia z opętaniem intelektualnym. Wówczas nie pokonamy takiej osoby inteligencja od Szatana w czynieniu różnego zł. Ja zapytałbym tego brata dlaczego nie przechodzi na katolicyzm...jeżeli zna prawdę. Jako mistyk świecki mistyka eucharystyczna wiem, że Szatan odrywa wiernych od Ciała Duchowego Pana Jezusa. Wówczas nie mamy mocy duchowej, nie działa przez nas Duch Święty. W to miejsce pojawia się mądrość ludzka...głupstwo dla Boga. Wszedłem tutaj nieprzypadkowo, bo właśnie mam intencję modlitewną; "za marnujących łaskę zbawienia". Brat Szymon będzie odpowiadał za każdą omamioną duszę, którą odciągnie od Boga dla demonicznego "dobra" w ładnym opakowaniu. www.wola-boga-ojca.pl Dziennik duchowy lekarza...
Gosc
Pan Holownia, piewca najprawdziwszej prawdy :.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY